ПошукПоштаКартиМаркетНовиниСловникиВідеоЗображення
Увійти
Регіон: Ричмонд
Точний розклад літаків, поїздів, електричок і автобусів.

Розклад електричок по платформі Караваєвi Дачi

київський час
рейсКараваєвi Дачiзупинкидні курсування
07:44
експрес
щодня, окрім пн, сб до 07.12
07:44
експрес
лише 26 листопада, 1, 3, 8 грудня
07:52
експрес
щодня, окрім пн, сб
07:52
експрес
пн, сб
07:55
експрес
лише 1, 2, 8 грудня
08:02
експрес
лише 9, 15, 16 грудня
09:40
експрес
щодня, окрім ср до 08.12
09:42
експрес
щодня, окрім ср
09:42
експрес
ср
09:44
експрес
щодня, окрім ср до 08.12
12:16
експрес
щоденно до 08.12
12:16
експрес
щоденно
12:17
експрес
щоденно до 08.12
12:24
експрес
щоденно
13:53
експрес
щоденно
14:23
експрес
щоденно до 08.12
17:08
експрес
лише 30 листопада, 7 грудня
17:08
експрес
лише 30 листопада, 7 грудня
17:09
експрес
пт
21:19
експрес
нд
23:25
експрес
щоденно до 08.12
23:27
експрес
щоденно
Увага!
З технічних причин розкладу приміських поїздів в даному регіоні з 9 грудня недоступні на нашому сервісі.
Ви можете подивитися їх розклад на офіційному сайті УЗ.


Приносимо вам свої вибачення!