ПошукПоштаКартиМаркетНовиниСловникиВідеоЗображення
Увійти
Регіон: Ричмонд
Точний розклад літаків, поїздів, електричок і автобусів.

Розклад літаків в аеропорту Бориспіль. Відправлення

+380 (44) 363-77-77, 0-800-300-711, 0-900-31-657-1, 657, 711 Украина, Киевская обл., Борисполь-7, аэропорт, довідкова інформація
Відправлення
київський час
рейс (показати ті, що пішлиприховати ті, що пішли)Бориспільдні курсування
Boeing 737 MAX 8, Emirates
00:10
щоденно з 01.04 до 15.04
Boeing 737 MAX 8, Flydubai
00:10
щоденно з 01.04 до 15.04
Boeing 737 MAX 8, Emirates
00:45
ср, пт, нд з 17.04 до 12.05
Boeing 737 MAX 8, Flydubai
00:45
ср, пт, нд з 17.04 до 12.05
02:50
14, 17, 19, 21, 24, 26, 28, 31 грудня, 2, 4, 7, 9, 11, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 28 січня,
Boeing 737-800, Turkish Airlines
02:50
14, 17, 19, 21, 24, 26, 28, 31 грудня, 2, 4, 7, 9, 11, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 28 січня,
02:55
лише 11 червня
AIRBUS A320, Aegean Airlines
03:15
чт, сб до 10.01
AIRBUS A320, Aegean Airlines
03:15
6, 13, 18, 20, 25, 27 квітня, 2, 4, 9, 11, 16, 18, 23, 25, 30 травня, 1, 6, 8, 13, 15 червня,
04:00
ср до 27.03, крім 02.01
ATR 42/ATR 72 FR/IT, Alitalia
04:00
ср до 27.03, крім 02.01
ATR 42/ATR 72 FR/IT, Czech Airlines
04:00
ср до 27.03, крім 02.01
ATR 42/ATR 72 FR/IT, Travel Service Airlines
04:00
ср до 27.03, крім 02.01
BOEING 737-300, Ellinair
04:05
пт з 31.05 до 27.09
04:50
лише 22 грудня
BOEING 737-700, Alitalia
05:00
лише 2 січня
BOEING 737-700, Czech Airlines
05:00
лише 2 січня
BOEING 737-700, Travel Service Airlines
05:00
лише 2 січня
05:05
14, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 28, 29, 31 грудня, 2, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 14, 15 січня,
BOEING 737-800, Alitalia
05:05
лише 11, 24, 28, 31 грудня, 4, 8 січня, 1 лютого
BOEING 737-700, Alitalia
05:05
14, 15, 17, 18, 21, 22, 25, 29 грудня, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 25, 26 січня,
BOEING 737-800, Czech Airlines
05:05
лише 4, 11, 24, 28, 31 грудня, 4, 8 січня
BOEING 737-700, Czech Airlines
05:05
14, 15, 17, 18, 21, 22, 25, 29 грудня, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 25, 26 січня,
AIRBUS A319, Czech Airlines
05:05
щодня, окрім нд з 01.04 до 29.08
BOEING 737-800, Travel Service Airlines
05:05
лише 4, 11, 24, 28, 31 грудня, 4, 8 січня
BOEING 737-700, Travel Service Airlines
05:05
14, 15, 17, 18, 21, 22, 25, 29 грудня, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 25, 26 січня,
05:05
щодня, окрім нд з 01.04 до 29.08
AIRBUS A320, Air Arabia
05:10
вт, чт, нд з 02.07 до 08.09
05:40
лише 29 грудня, 5 січня
AIRBUS A321, Lufthansa
05:45
лише 5 січня
AIRBUS A320, Lufthansa
05:45
15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 27, 29, 30 грудня, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 січня,
AIRBUS A320, Lufthansa
05:45
14, 21, 24, 28, 31 грудня, 18, 25 січня, 1, 4, 5, 8, 11, 12, 15, 18, 19, 22, 25, 26 лютого, 1 березня,
AIRBUS A319, Lufthansa
05:45
лише 11 березня
AIRBUS A321, United Airlines
05:45
лише 5 січня
AIRBUS A320, United Airlines
05:45
15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 27, 29, 30 грудня, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 січня,
AIRBUS A320, United Airlines
05:45
14, 21, 24, 28, 31 грудня, 18, 25 січня, 1, 4, 5, 8, 11, 12, 15, 18, 19, 22, 25, 26 лютого, 1 березня,
AIRBUS A319, United Airlines
05:45
лише 11 березня
05:50
лише 29 грудня
05:50
лише 5 січня
06:00
27 квітня, 4, 11, 18, 25 травня, 1, 8, 15, 22, 23, 29, 30 червня, 6, 7, 13, 14, 20, 21, 27, 28 липня,
AIRBUS A321, Air Canada
06:00
лише 27, 29 листопада, 18, 19 грудня
AIRBUS A319, Air Canada
06:00
14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 2, 3, 4, 5, 6 січня,
AIRBUS A319, Air France
06:00
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A319, KLM
06:00
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A321, Lufthansa
06:00
лише 27, 29 листопада, 18, 19 грудня
AIRBUS A320, Lufthansa
06:00
14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 2, 3, 4, 5, 6 січня,
AIRBUS A320, Lufthansa
06:00
пн, чт, нд з 31.03 до 26.08, крім 21.04
AIRBUS A319, Lufthansa
06:00
вт з 02.04 до 27.08, крім 30.04
AIRBUS A320, Lufthansa
06:00
ср, сб з 03.04 до 31.08
AIRBUS A321, Lufthansa
06:00
пт з 05.04 до 30.08
AIRBUS A320, United Airlines
06:00
пн, чт, нд з 31.03 до 26.08, крім 21.04
AIRBUS A319, United Airlines
06:00
вт з 02.04 до 27.08, крім 30.04
AIRBUS A320, United Airlines
06:00
ср, сб з 03.04 до 31.08
AIRBUS A321, United Airlines
06:00
пт з 05.04 до 30.08
AIRBUS A321, United Airlines
06:00
лише 27, 29 листопада, 18, 19 грудня
AIRBUS A320, United Airlines
06:00
14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 2, 3, 4, 5, 6 січня,
AIRBUS A320, Delta Airlines
06:10
щоденно з 31.03 до 28.08
06:30
лише 6 січня
AIRBUS A321, Air Canada
06:50
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 22.04
AIRBUS A321, Lufthansa
06:50
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 22.04
AIRBUS A321, United Airlines
06:50
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 22.04
06:55
14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 31 грудня, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12 січня,
Embraer 195, Austrian
06:55
14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 27 грудня, 9, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26 січня,
AIRBUS A320, Austrian
06:55
лише 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31 грудня, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14 січня, 8 лютого, 8 березня
AIRBUS A321, Austrian
06:55
лише 10 січня
07:00
вт, чт, сб, нд до 28.03, крім 04.12, 06.12, 11.12
07:00
лише 30 березня
07:00
лише 30 грудня
Embraer 195, Austrian
07:00
щодня, окрім нд з 01.04 до 29.08
07:10
вт, чт, сб, нд з 31.03 до 27.08
07:10
пн, ср, чт, пт з 28.12 до 08.01, а ще 08.01
07:10
лише 29, 30 грудня, 5, 6 січня
Embraer RJ145, Роза Ветров
07:10
пн, ср, чт, пт з 28.12 до 08.01, а ще 08.01
Embraer RJ145, Роза Ветров
07:10
лише 29, 30 грудня, 5, 6 січня
AIRBUS A319, Czech Airlines
07:40
нд з 31.03 до 25.08
07:40
нд з 31.03 до 25.08
09:05
щоденно до 30.03, крім 01.01
Embraer RJ145, Роза Ветров
09:05
щоденно до 01.05, крім 01.01
09:20
31 березня, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 30 квітня, 1, 2 травня,
09:20
лише 12, 14, 17, 18, 19 грудня, 1, 14 січня
09:20
2, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30 січня, 1, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 15 лютого,
BOEING 737-300, Белавиа
09:20
щоденно до 30.03, крім 01.01
09:20
лише 21, 24, 26, 28, 31 грудня, 4, 7, 9, 11 січня
09:20
лише 4, 7, 25 грудня, 8 січня
Boeing 737, Etihad Airways
09:20
вт, чт, сб до 30.03, крім 01.01
09:25
14, 16, 17, 18, 30 грудня, 10, 15, 18, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29 січня, 1, 3, 4, 5, 8 лютого,
09:25
16 грудня, 20, 27 січня, 3, 10, 17, 24 лютого, 3, 10, 17, 24, 31 березня, 7, 14, 21, 28 квітня, 5, 12, 19, 26 травня,
09:25
лише 20, 21, 24, 25, 27 грудня, 1, 3, 4, 7, 8, 14 січня, 26 лютого, 3 серпня
09:25
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 24.05, 21.07, 03.08
09:25
лише 11, 13, 15, 17, 18 грудня, 15, 16 січня
09:25
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27 грудня, 1, 2, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 січня,
09:25
лише 22, 23, 28, 31 грудня, 6, 11, 13 січня
09:25
лише 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 грудня, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 січня
09:25
щоденно з 01.04 до 29.08
09:25
16, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 13 січня,
09:25
лише 2, 9, 23, 30 грудня, 6, 13 січня
09:25
лише 4, 6, 9, 29 грудня, 6, 9 січня
09:25
лише 24 травня, 21 липня, 3 серпня
BOEING 737-800, Czech Airlines
09:25
нд до 24.03
Embraer 190, Austrian
09:25
15, 17, 18 грудня, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 2, 3 лютого,
Boeing 737, Austrian
09:25
лише 6, 9, 29 грудня, 6, 9 січня
BOEING 737-800, Austrian
09:25
16, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 13 січня,
Boeing 737-900, Austrian
09:25
лише 26 лютого
Embraer 190, Austrian
09:25
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 24.05, 21.07, 03.08
BOEING 737-800, Austrian
09:25
лише 24 травня, 21 липня, 3 серпня
Boeing 737, Tap
09:25
лише 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31 грудня, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13 січня
BOEING 737-800, Tap
09:25
14, 15, 16, 17, 19 грудня, 2, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30 січня, 1 лютого,
Embraer 190, Tap
09:25
15, 17, 18 грудня, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 2, 3 лютого,
BOEING 737-800, Tap
09:25
16, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 13 січня,
Boeing 737, Tap
09:25
лише 29 грудня, 6, 9 січня
Boeing 737-900, Tap
09:25
лише 26 лютого
Boeing 737, Tap
09:25
лише 2, 23, 30 грудня, 6, 13 січня
BOEING 737-800, Tap
09:25
лише 16 грудня, 20, 27 січня, 3, 10, 17, 24 лютого, 3, 10, 17, 24 березня
09:30
пн, ср, чт, сб з 01.04 до 29.08
09:30
31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 квітня,
09:30
14, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27 грудня, 2, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23 січня,
09:30
щоденно з 31.03 до 28.08
09:30
лише 15, 16, 21, 24, 26, 28 грудня, 1, 3, 11, 19, 26 січня, 2 лютого
09:30
лише 2, 22, 29 грудня
09:30
лише 4, 5, 6, 7, 12, 13, 20, 27 січня, 3, 10, 17, 24 лютого, 3, 10, 17, 24 березня
09:30
сб з 16.02 до 30.03
09:30
лише 2, 6, 7, 9 липня, 5, 10 серпня
09:30
лише 9 лютого
09:35
пт з 03.05 до 27.09
09:35
лише 29 грудня
BOEING 737-300, Iberia
09:35
лише 29 грудня
BOEING 767, Tap
09:35
лише 29 грудня
09:40
14, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 31 грудня, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11 січня,
09:40
14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27 грудня, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23 січня,
09:40
лише 9 січня
09:40
лише 20 грудня, 24 січня
09:40
лише 3, 15, 18, 21, 23, 24, 30 грудня
09:40
лише 5, 8 січня
Embraer RJ145, Роза Ветров
09:40
14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27 грудня, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22 січня,
DeHavilland Dash 8 Q400, Air Baltic
09:40
щодня, окрім нд до 30.03
BOEING 737-300, Air Baltic
09:40
1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 26, 29, 30 квітня,
BOEING 737-500, Air Baltic
09:40
сб з 06.04 до 31.08, крім 22.06
BOEING 737-300, Air Baltic
09:40
лише 18, 25 квітня, 1 травня
BOEING 737-800, Tap
09:40
лише 27 листопада, 15, 18, 21, 23, 24, 30 грудня
Boeing 737-900, Tap
09:40
14, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 31 грудня, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11 січня,
Boeing 737-800, Tap
09:40
лише 20 грудня, 24 січня
Boeing 737, Tap
09:40
лише 5, 8 січня
09:45
14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 грудня, 2, 3, 4, 5, 6, 7 січня,
09:45
15, 17, 19, 24 грудня, 2, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31 січня, 2, 4, 6, 7 лютого,
09:45
14, 15, 16, 17, 18, 19 грудня, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 січня,
09:45
пт з 11.01 до 29.03
09:45
щодня, окрім нд з 01.04 до 29.08
09:45
щоденно з 01.04 до 29.08, крім 12.06, 10.08
09:45
лише 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 31 грудня, 4, 6 січня, 2, 28 березня
09:45
лише 31 березня
09:45
лише 7, 21, 28 грудня, 4 січня
09:45
лише 3, 5, 20, 23, 30 грудня, 1, 8 січня
09:45
лише 20, 22, 26, 27, 29, 31 грудня, 3, 5, 7, 9, 10, 12 січня
09:45
лише 25 грудня, 1, 3, 9, 10, 11, 12 січня
09:45
лише 14 грудня
09:45
лише 9, 22 грудня
09:45
лише 10 серпня
09:45
лише 12 червня
BOEING 737-800, Air France
09:45
14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 грудня, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 січня,
Boeing 737-900, Air France
09:45
лише 20, 21, 22, 23, 30 грудня, 1, 8 січня
Boeing 737, Tap
09:45
пн, ср, чт, сб з 20.12 до 12.01, крім 24.12, 02.01
BOEING 737-800, Tap
09:45
15, 17, 19, 24 грудня, 2, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31 січня, 2, 4, 6, 7 лютого,
09:50
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 17.08
09:50
щоденно з 31.03 до 28.08
09:50
14, 15, 17, 19, 21, 22, 26, 28, 31 грудня, 2, 4, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 21, 23, 25 січня,
09:50
14, 15, 16, 18, 19, 23, 25, 26, 28, 29 грудня, 1, 2, 5, 6, 9, 11, 12, 15, 16, 18 січня,
09:50
лише 5, 21, 22 грудня, 8 січня
09:50
лише 5, 24 грудня, 7 січня
09:50
лише 8 грудня, 5, 19 січня, 15 березня
09:50
17, 19, 24, 26, 31 січня, 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28 лютого, 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23 березня,
09:50
лише 20, 27 грудня, 10 січня
09:50
лише 30 грудня, 4 січня
09:50
лише 17 серпня
09:50
лише 13 січня
BOEING 737-300, Iberia
09:50
пн, ср, пт, сб до 30.03, крім 29.12
Boeing 737-900, Tap
09:50
лише 8 грудня, 5, 19 січня, 15 березня
BOEING 737-800, Tap
09:50
14, 15, 17, 19, 21, 22, 26, 28, 31 грудня, 2, 4, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 21, 23, 25 січня,
Boeing 737, Tap
09:50
лише 24 грудня, 7 січня
09:55
15, 17, 22, 24, 28, 31 грудня, 1, 3, 10, 11, 12, 14, 19, 21, 26, 28 січня, 2, 4, 9, 11 лютого,
09:55
14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 27, 30 грудня, 4, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27 січня,
09:55
лише 6, 10, 29 грудня, 17 лютого
09:55
15, 16, 17, 19 грудня, 2, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31 січня, 2, 3 лютого,
09:55
1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23 квітня,
09:55
щоденно з 31.03 до 28.08
09:55
лише 30 березня
09:55
лише 3, 20, 22 грудня, 9 січня
09:55
лише 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31 грудня, 3, 5, 6, 7, 10, 12, 13 січня
09:55
лише 25, 26 грудня, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 13 січня
09:55
лише 29 березня
Boeing 737, Air France
09:55
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737, Tap
09:55
лише 1, 29 грудня, 5, 12 січня
Boeing 737-800, Tap
09:55
лише 15 грудня, 19, 26 січня, 2, 9, 16, 23 лютого, 2, 9, 16, 23, 30 березня
BOEING 737-800, Tap
09:55
лише 22 грудня
10:00
16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31 грудня, 1, 2, 5, 7, 8, 9, 12 січня,
10:00
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29 грудня, 1, 2, 3, 4, 5, 6 січня,
10:00
щоденно до 30.03
10:00
14, 15, 17, 18, 19 грудня, 2, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 січня,
10:00
лише 1, 29 грудня, 3, 4, 10, 11 січня
10:00
лише 2, 4, 5, 9, 23, 25 грудня, 11 січня
10:00
лише 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29 грудня, 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12 січня
10:00
лише 3, 24, 31 грудня, 7 січня
10:00
лише 14, 15, 21, 22 грудня, 6 січня
10:00
лише 30 грудня
10:00
лише 31 грудня
BOEING 737-800, Czech Airlines
10:00
щодня, окрім нд до 30.03
Boeing 737-900, Tap
10:00
лише 27 листопада, 14, 15 грудня, 6 січня
BOEING 737-800, Tap
10:00
16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31 грудня, 1, 2, 5, 7, 8, 9 січня,
Boeing 737, Tap
10:00
лише 1, 22, 29 грудня, 3, 4, 10, 11 січня
Boeing 737, Tap
10:00
чт, пт, сб з 20.12 до 12.01, крім 11.01
BOEING 737-800, Tap
10:00
14, 15, 17 грудня, 11, 14, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 28, 31 січня, 1, 2, 4, 7, 8, 9 лютого,
Boeing 737-800, Tap
10:00
лише 24, 31 грудня, 7 січня
Boeing 737, Tap
10:00
лише 27, 28 листопада, 2, 23, 25 грудня
BOEING 737-800, Tap
10:00
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29 грудня, 1, 2, 3, 4, 5, 6 січня,
Boeing 737-900, Tap
10:00
лише 30 грудня
Boeing 737-800, Tap
10:00
лише 31 грудня
10:05
щоденно з 31.03 до 28.08
10:05
14, 15, 16, 17, 18, 19, 23 грудня, 2, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 січня,
10:05
лише 5, 6, 20, 26 грудня, 3 січня
10:05
лише 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 4, 5, 6, 8, 11, 12 січня
10:05
лише 24 січня
10:05
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737, Tap
10:05
лише 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 4, 5, 6, 8, 11, 12 січня
Boeing 737-800, Tap
10:05
лише 28, 29 листопада, 20, 26 грудня, 3 січня
BOEING 737-800, Tap
10:05
14, 15, 16, 17, 18, 19, 23 грудня, 2, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 січня,
Boeing 737-900, Tap
10:05
лише 24 січня
Embraer 195, Белавиа
10:10
щоденно з 31.03 до 28.08
10:10
лише 12 січня
10:10
щоденно до 30.03
10:15
15, 16, 18 грудня, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 31 січня, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12 лютого,
10:15
1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26 квітня,
10:15
лише 20, 22, 25, 27, 29 грудня, 1, 3, 5, 8, 10, 12 січня
10:15
14, 15, 18, 22, 25, 30 грудня, 8, 15, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 29 січня, 1, 2, 3, 5 лютого,
10:15
лише 23 грудня
10:15
лише 29 грудня, 2, 12 січня
10:15
лише 2, 23, 30 грудня, 6, 13 січня
10:15
лише 9, 21, 28 грудня, 4, 11, 12, 13 січня
10:15
лише 30 грудня, 7 січня
10:15
лише 2, 16 грудня, 1, 6 січня
10:15
лише 24 травня, 21 липня
10:15
лише 5 січня
10:15
лише 4 січня
10:20
ср, пт з 05.06 до 04.09, крім 07.06, 14.06, 21.06
AIRBUS I A330-300, Turkish Airlines
10:20
щоденно з 31.03 до 28.08
10:25
вт, чт, сб з 15.06 до 26.09
10:25
15, 17, 18, 19, 26, 29 грудня, 2, 13, 16, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30 січня, 2, 3, 4 лютого,
10:25
лише 16, 22 грудня, 5, 7, 9, 14 січня, 18 лютого
10:25
щодня, окрім чт, сб до 29.03
10:25
лише 23, 25, 30, 31 грудня, 1, 8, 12 січня
10:25
лише 3, 24 грудня
BOEING 737-800, El Al
10:25
пт з 05.04 до 30.08, крім 26.04
10:30
14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 27, 29 грудня, 1, 2, 5, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18 січня,
10:30
14, 15, 16, 17, 18, 19, 30, 31 грудня, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 січня,
10:30
пн, ср, пт, нд з 31.03 до 28.08
10:30
14, 16, 17, 19, 26, 28, 30, 31 грудня, 2, 6, 9, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 27 січня,
10:30
лише 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29 грудня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12 січня
10:30
лише 7 грудня, 4, 7, 11 січня
10:30
лише 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31 грудня, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13 січня
10:30
лише 26 грудня
10:30
лише 21, 23, 24 грудня
Embraer 190, Tap
10:30
14, 15, 16, 17, 18, 19, 30, 31 грудня, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 січня,
BOEING 737-800, Tap
10:30
щоденно з 20.12 до 13.01, крім 26.12, 30.12, 31.12
Boeing 737, Tap
10:30
лише 26 грудня
10:35
14, 15, 18, 25 грудня, 15, 18, 22, 25, 29 січня, 1, 5, 8, 12, 15, 19, 22, 26 лютого, 1, 5, 8 березня,
10:35
лише 8, 21, 22, 28 грудня, 1, 4, 11 січня
10:40
14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 28, 29, 30 грудня, 1, 2, 4, 5, 6, 11, 12, 13 січня,
10:40
лише 31 березня
10:40
нд з 07.04 до 01.09
10:40
лише 20, 24, 25, 31 грудня, 7, 8 січня
10:40
лише 5, 6, 26, 27 грудня, 3, 9, 10 січня
10:40
щоденно до 30.03
AIRBUS A330-200, Turkish Airlines
10:40
лише 30 листопада, 4, 5, 8, 9, 12, 20 грудня
AIRBUS I A330-300, Turkish Airlines
10:40
14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3 січня,
AIRBUS A340-300, Turkish Airlines
10:40
лише 7, 10, 11 грудня
BOEING 737-800, Tap
10:40
14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 28, 29, 30 грудня, 1, 2, 4, 5, 6, 11, 12, 13 січня,
Boeing 737-800, Tap
10:40
лише 29 листопада, 26, 27 грудня, 3, 9, 10 січня
Boeing 737-900, Tap
10:40
лише 9, 20, 24, 25, 31 грудня, 7, 8 січня
10:45
15 грудня, 19, 26 січня, 2, 9, 16, 23 лютого, 9, 16, 23, 30, 31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 квітня,
10:45
14, 16, 17, 18, 19 грудня, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 січня,
10:45
20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 січня,
10:45
14, 16, 19, 26, 27, 28 грудня, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 27 січня,
10:45
20, 21, 23 грудня, 6, 12, 14, 15, 19, 21, 22, 26, 28, 29 січня, 2, 4, 5, 9, 11, 12, 16 лютого,
10:45
лише 6, 30 грудня, 13 січня
10:45
лише 22, 29 грудня, 5, 12 січня, 2 березня
AIRBUS A320, Air Astana
10:45
чт, сб з 04.04 до 31.08
BOEING 737-800, El Al
10:45
пт до 22.03
BOEING 737-800, El Al
10:45
лише 29 березня
Embraer 190, Tap
10:45
14, 16, 17, 18, 19 грудня, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 січня,
Embraer 190, Tap
10:45
лише 15 грудня, 19, 26 січня, 2, 9, 16, 23 лютого, 9, 16, 23, 30 березня
BOEING 737-800, Tap
10:45
20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 січня,
BOEING 737-800, Tap
10:45
лише 22, 29 грудня, 5, 12 січня, 2 березня
10:50
щоденно з 31.03 до 28.08
10:50
14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, 28, 30 грудня, 2, 4, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19 січня,
10:50
31 березня, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 28, 31 травня, 1, 2, 4, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16 червня,
10:50
14, 16, 17, 19, 26 грудня, 2, 9, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 30 січня, 1, 3, 4 лютого,
10:50
щоденно з 31.03 до 28.08
10:50
щоденно з 31.03 до 28.08
10:50
лише 21, 23, 24, 28, 30, 31 грудня, 4, 6, 7, 11, 13 січня
10:50
лише 6, 9, 22, 24, 31 грудня, 3, 7 січня
10:50
лише 20, 23, 26, 27, 29 грудня, 1, 6, 8, 9, 12, 13 січня
10:50
лише 5 січня
Boeing 737, Tap
10:50
лише 20, 23, 26, 27, 29 грудня, 1, 6, 8, 9, 12, 13 січня
BOEING 737-800, Tap
10:50
лише 1, 2, 22, 24, 31 грудня, 3, 7 січня
Boeing 737-800, Tap
10:50
14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, 28, 30 грудня, 2, 4, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19 січня,
Boeing 737-900, Tap
10:50
лише 5 січня
10:55
14, 17, 18, 19, 25, 27, 31 грудня, 2, 4, 7, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24 січня,
10:55
14, 16, 17, 18, 23, 24, 31 грудня, 3, 4, 10, 11, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25 січня,
10:55
щодня, окрім ср, сб з 31.03 до 27.08
10:55
нд з 20.01 до 24.03
10:55
лише 8 січня, 3 березня
10:55
лише 29 березня
10:55
лише 7, 20, 21, 25, 27, 28 грудня, 13 січня
10:55
лише 20, 21, 24, 26, 28 грудня, 1, 3, 9 січня
10:55
лише 30 грудня, 1, 6, 7 січня
10:55
лише 2, 9, 16 грудня
10:55
лише 23, 30 грудня, 6 січня
10:55
лише 8 січня
10:55
лише 13 січня
10:55
лише 21 січня
Boeing 737, Brussels Airlines
10:55
лише 6, 20, 21, 25, 27, 28 грудня, 13 січня
BOEING 737-800, Brussels Airlines
10:55
14, 16, 17, 18, 23, 24, 31 грудня, 3, 4, 10, 11, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25 січня,
Boeing 737-800, Brussels Airlines
10:55
лише 30 грудня, 1, 6, 7 січня
Embraer 190, Brussels Airlines
10:55
лише 8 січня, 3 березня
BOEING 737-800, Tap
10:55
14, 16, 17, 18, 23, 24, 31 грудня, 3, 4, 10, 11, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25 січня,
Boeing 737, Tap
10:55
лише 30 листопада, 20, 21, 25, 27, 28 грудня, 13 січня
Boeing 737-800, Tap
10:55
лише 30 грудня, 1, 6, 7 січня
Embraer 190, Tap
10:55
лише 8 січня, 3 березня
11:00
щоденно з 31.03 до 28.08
11:00
щодня, окрім нд з 01.04 до 29.08
11:00
щоденно до 30.03
11:00
щоденно з 15.06 до 27.09
BOEING 737-800, El Al
11:00
щодня, окрім пт, сб до 28.03
11:10
щоденно з 31.03 до 28.08
11:10
лише 16, 23, 30 березня
11:10
ср, сб до 09.03
11:10
лише 23 грудня
11:10
лише 13, 20, 27 березня
11:20
3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27 квітня, 1, 4, 8, 11, 15, 18, 22, 25, 29 травня, 1, 3, 5 червня,
11:20
1, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 29 квітня, 1, 2, 4, 6, 8, 9 травня,
11:25
15, 17, 18, 19, 24, 25 грудня, 2, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28 січня,
11:25
лише 20, 22, 26, 27, 29, 31 грудня, 1, 3, 5, 7, 8, 12 січня
Embraer 190, Georgian Airways
11:25
чт, нд до 28.03
11:30
12, 19 квітня, 4, 7, 11, 14, 17, 18, 21, 25, 28 травня, 1, 4, 8, 11, 18, 25 червня, 2, 9, 16 липня,
11:30
31 березня, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29 квітня, 1 травня,
11:30
лише 14 квітня, 15, 22, 29 червня, 6, 13, 18, 20, 27 липня, 3, 9, 10, 17, 24, 31 серпня, 7, 14, 21 вересня
11:30
щодня, окрім чт, нд з 11.03 до 30.03
11:30
щодня, окрім чт, нд до 09.03
11:30
лише 3 січня
11:30
лише 25 серпня
11:35
щоденно з 01.04 до 29.08
Boeing 737-800, Ryanair
11:35
нд до 28.04
Embraer 190, Georgian Airways
11:40
14, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29 грудня, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 14 січня,
Boeing 737, Georgian Airways
11:40
лише 11 грудня
11:45
лише 2, 3 січня
11:45
щодня, окрім вт з 28.12 до 07.01
BOEING 737-800, Air France
11:45
щодня, окрім вт з 29.12 до 07.01
11:50
лише 29 грудня, 5 січня
Boeing 737-800, Ryanair
11:50
лише 27 грудня
12:00
15, 17, 20, 27 грудня, 3, 7, 10, 14, 17, 19, 21, 24, 26, 28, 31 січня, 2, 4, 7, 9, 11 лютого,
12:00
щоденно з 31.03 до 28.08
12:00
лише 22, 24, 29, 31 грудня
12:00
лише 17, 27 грудня, 7, 17, 28 січня, 7, 18, 28 лютого, 11, 21 березня
12:00
лише 5 січня
12:00
лише 5 січня
12:00
лише 12 січня
Boeing 737-800, Ryanair
12:10
пн, ср, пт до 01.05, крім 26.12
BOEING 737-800, El Al
12:10
31 березня, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 квітня,
12:30
лише 21, 25, 29 грудня, 5, 7, 24 січня, 14 лютого
12:30
14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28 грудня, 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12 січня,
12:30
лише 23 грудня
12:30
лише 24 лютого, 7, 17, 28 березня, 2 грудня
12:30
лише 5, 16 грудня, 2, 28 січня, 29 березня
AIRBUS A320, Air Astana
12:30
пн, пт до 29.03, крім 31.12
12:40
щоденно з 01.04 до 29.08
12:40
лише 31 березня
Boeing 737-800, Ryanair
12:45
ср до 01.05, крім 26.12
AIRBUS A320, Qatar Airways
12:45
щоденно до 30.03
13:00
лише 1, 11, 22 квітня, 2, 13 травня
Boeing 737, Mihin Lanka
13:00
пн, ср, пт до 29.03
13:05
лише 14 січня
BOEING 737-300, Ellinair
13:15
нд з 21.04 до 15.09
BOEING 737-700, Ryanair
13:15
пн, пт до 29.04
13:20
щоденно до 30.03
Embraer 195, Austrian
13:20
лише 7, 14 березня, 27 листопада
AIRBUS A320, Austrian
13:20
14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 4 січня,
AIRBUS A321, Austrian
13:20
лише 9 грудня, 7, 9, 13, 14 січня, 1 березня
AIRBUS A319, Austrian
13:20
лише 4, 11, 18, 22 грудня, 19, 23 березня
AIRBUS A320, Qatar Airways
13:20
щоденно з 31.03 до 28.08
Embraer 190, Georgian Airways
13:30
нд з 31.03 до 25.08
AIRBUS A320, Ellinair
13:30
ср з 29.05 до 25.09
Boeing 737-800, Ryanair
13:30
пн, пт, нд до 29.04
AIRBUS A320, Air Arabia
13:30
14, 16, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 січня,
AIRBUS A320, Austrian
13:30
31 березня, 7, 14, 21, 28 квітня, 5, 12, 19, 26, 27 травня, 2, 9, 16, 23, 30 червня, 7, 14, 21, 28, 30 липня,
AIRBUS A319, Austrian
13:30
1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24 квітня,
Embraer 195, Austrian
13:30
лише 6 квітня, 6 липня
AIRBUS A320, Air Astana
13:40
пн, пт з 01.04 до 26.08
13:45
лише 14 грудня
13:45
пт з 21.12 до 29.03
BOEING 737-300, Ellinair
13:45
пн, сб з 01.06 до 23.09
Embraer 190, Austrian
13:45
лише 14 грудня, 18, 25 січня, 1, 8, 15, 22 лютого, 1, 8, 15, 22, 29 березня
BOEING 737-800, Austrian
13:45
лише 21, 28 грудня, 4, 11 січня
Embraer 190, Tap
13:45
лише 14 грудня, 18, 25 січня, 1, 8, 15, 22 лютого, 1, 8, 15, 22, 29 березня
BOEING 737-800, Tap
13:45
лише 21, 28 грудня, 4, 11 січня
AIRBUS A319, Air Canada
13:50
щоденно до 30.03, крім 01.01
AIRBUS A320, British Airways
13:50
пт до 29.03, крім 11.01, 25.01, 08.03
AIRBUS A320, Lufthansa
13:50
15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 грудня, 2, 3, 4, 5 січня,
AIRBUS A319, Lufthansa
13:50
лише 7, 14, 31 грудня, 20, 27 січня
AIRBUS A319, Brussels Airlines
13:50
пн, ср з 01.04 до 28.08
AIRBUS A320, United Airlines
13:50
15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30 грудня, 2, 3, 4, 5, 6, 7 січня,
AIRBUS A319, United Airlines
13:50
лише 7, 14, 31 грудня, 20, 27 січня
13:55
щоденно до 30.03
13:55
лише 17, 19, 24, 26, 31 грудня, 2, 7, 9 січня, 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 27 березня
AIRBUS A320, British Airways
13:55
17, 20, 24, 27 грудня, 3, 7, 10, 14, 17, 21, 24, 28 січня, 14, 18, 21, 25, 28 лютого, 7, 11, 14 березня,
Boeing 737-800, KLM
13:55
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 грудня, 1, 2, 3 січня,
Boeing 737-900, KLM
13:55
нд з 30.12 до 24.03, крім 06.01, 27.01
Boeing 737-700, KLM
13:55
лише 6, 27 січня, 2 лютого
AIRBUS A319, Brussels Airlines
13:55
17, 19, 24, 26, 31 грудня, 2, 7, 9, 16, 23, 30 січня, 6, 13, 20, 27 лютого, 4, 6, 11, 13, 18 березня,
14:00
лише 2, 13, 23 грудня, 3, 13 січня
AIRBUS A320, British Airways
14:00
15, 18, 19, 22, 26, 29 грудня, 1, 2, 5, 8, 9, 12, 15, 16, 19, 22, 26, 29, 30 січня, 5 лютого,
Boeing 737-800, KLM
14:00
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737, Mihin Lanka
14:00
пн, ср, пт з 01.04 до 28.08
AIRBUS A319, Air Canada
14:05
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Lufthansa
14:05
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, United Airlines
14:05
щоденно з 31.03 до 28.08
14:10
14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 29 грудня, 1, 6, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25 січня,
14:10
лише 20, 21, 24, 27, 28, 30, 31 грудня, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13 січня
14:10
лише 4, 7, 25 грудня, 8 січня
14:10
лише 5, 12, 19, 26 грудня
14:10
лише 2, 9 січня
AIRBUS A320, British Airways
14:10
нд до 24.03, крім 20.01, 17.02, 24.02
Bombardier CS300, Swiss
14:10
17, 19, 23, 24, 30 грудня, 2, 6, 7, 9, 13, 14, 16, 20, 21, 23, 27, 28, 30 січня, 3, 4 лютого,
AIRBUS A319, Swiss
14:10
лише 2, 9, 16 грудня
Bombardier CS100, Swiss
14:10
26 грудня, 17, 20 лютого, 4, 11, 18, 20, 25 березня, 1, 8, 15, 22, 29 квітня, 6, 13, 20, 27 травня, 3, 10, 17 червня,
Boeing 737-800, Tap
14:10
лише 27 листопада, 25 грудня, 8 січня
BOEING 737-800, Tap
14:10
14, 16, 17, 18, 23 грудня, 1, 6, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31 січня,
Boeing 737, Tap
14:10
лише 20, 21, 24, 27, 28, 30, 31 грудня, 3, 4, 7, 10, 11, 13 січня
Boeing 737-800, Ryanair
14:15
лише 24 грудня
AIRBUS A320, Air Arabia
14:15
31 березня, 2, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 26, 28, 30 квітня, 3, 5, 7, 10, 12, 14 травня,
14:25
лише 29 грудня
14:25
лише 5 січня
14:25
лише 8, 12 січня
AIRBUS A320, British Airways
14:25
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737, Emirates
14:25
14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 4, 5 січня,
Boeing 737 MAX 8, Emirates
14:25
15, 16, 22 грудня, 15, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 лютого,
Boeing 737-800, Ryanair
14:25
пн, пт до 29.04
Boeing 737-800, Flydubai
14:25
14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 4, 5 січня,
Boeing 737 MAX 8, Flydubai
14:25
15, 16, 22 грудня, 15, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 лютого,
14:30
ср, чт з 16.01 до 28.03
14:40
лише 8, 13, 15 грудня
14:40
14, 16, 19, 21, 23, 26, 28, 30 грудня, 2, 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 23, 25, 27 січня,
14:40
чт, сб до 12.01, крім 08.12, 13.12, 15.12
14:40
чт, сб з 17.01 до 30.03
Embraer RJ145, Роза Ветров
14:40
14, 16, 19, 21, 23, 26, 28, 30 грудня, 2, 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 23, 25, 27 січня,
14:45
14, 16, 18, 30 грудня, 8, 13, 15, 18, 20, 22, 25, 27, 29 січня, 1, 3, 5, 8, 10, 12, 15 лютого,
14:45
1, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 18, 20, 22, 25, 27, 29 квітня, 4, 11, 18, 25 травня, 1, 8, 15 червня,
14:45
лише 21, 23, 25, 28 грудня, 1, 4, 6, 11 січня
14:45
щоденно до 30.03, крім 25.02
AIRBUS A319, Air France
14:45
14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3 січня,
AIRBUS A320, Air France
14:45
5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 28, 30 січня, 2, 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 20 лютого,
AIRBUS A320, Air France
14:45
лише 1, 17 грудня
AIRBUS A321, Air France
14:45
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A319, Delta Airlines
14:45
14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3 січня,
AIRBUS A320, Delta Airlines
14:45
5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 28, 30 січня, 2, 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 20 лютого,
AIRBUS A320, Delta Airlines
14:45
лише 1, 17 грудня
AIRBUS A320, Delta Airlines
14:45
щоденно з 31.03 до 28.08
BOEING 737-300, Ellinair
14:45
ср з 05.06 до 25.09
BOEING 737-700, Ryanair
14:45
вт з 11.12 до 07.05, крім 25.12
AIRBUS A319, KLM
14:45
14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3 січня,
AIRBUS A320, KLM
14:45
5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 28, 30 січня, 2, 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 20 лютого,
AIRBUS A320, KLM
14:45
лише 1, 17 грудня
AIRBUS A321, KLM
14:45
щоденно з 31.03 до 28.08
14:50
вт, пт, нд з 31.03 до 27.08
14:50
лише 25 лютого
14:50
щоденно до 30.03
AIRBUS A320, Air France
14:50
лише 25 лютого
AIRBUS A320, Delta Airlines
14:50
лише 25 лютого
AIRBUS A320, KLM
14:50
лише 25 лютого
Embraer 195, Lot
14:50
14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 31 грудня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 січня,
BOEING 737-800, Lot
14:50
20, 26, 27, 28 грудня, 31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 квітня,
EMBRAER EMB 175, Lot
14:50
лише 15 березня, 1, 9 грудня
Boeing 737 MAX 8, Lot
14:50
лише 19, 30 грудня
Embraer 190, Lot
14:50
лише 10, 26 січня, 10, 17, 24 лютого, 3, 10, 17, 24 березня
14:55
ср до 01.05, крім 26.12, 09.01
14:55
лише 26 грудня, 9 січня
14:55
щоденно з 31.03 до 28.08
15:00
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27 грудня, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 січня,
15:00
пт, нд до 29.03, крім 30.12
15:00
17, 20, 24, 27, 30, 31 грудня, 3, 7, 10, 14, 17, 21, 24, 28, 31 січня, 4, 7, 11, 14, 18 лютого,
15:00
вт з 15.01 до 26.03
Embraer RJ145, Роза Ветров
15:00
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27 грудня, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17 січня,
Boeing 737, Iraqi Airways
15:00
вт до 30.04
AIRBUS A321, Turkish Airlines
15:00
пт, нд з 07.12 до 29.03, крім 09.12, 23.12, 30.12
Boeing 737-900, Turkish Airlines
15:00
лише 2, 24, 30 грудня
Boeing 737-800, Turkish Airlines
15:00
20, 27, 31 грудня, 3, 7, 10, 14, 17, 21, 24, 28, 31 січня, 4, 7, 11, 14, 18, 20, 21, 25 лютого,
Boeing 737 MAX 8, Turkish Airlines
15:00
лише 17 грудня
Airbus A321, Turkish Airlines
15:00
лише 23 грудня
15:10
щоденно до 30.03
DeHavilland Dash 8 Q400, Air Baltic
15:10
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2 січня,
BOEING 737-500, Air Baltic
15:10
31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22 квітня,
Boeing 737 MAX 8, Emirates
15:10
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737-800, Ryanair
15:10
лише 24 грудня
BOEING 737-700, Ryanair
15:10
чт до 02.05
Boeing 737 MAX 8, Flydubai
15:10
щоденно з 31.03 до 28.08
15:15
чт, нд з 31.03 до 25.04, крім 21.04
AIRBUS I A330-300, Turkish Airlines
15:20
пт, нд з 31.03 до 25.08
Boeing 737-800, Turkish Airlines
15:20
пн, ср, чт з 01.04 до 29.08
15:25
16 грудня, 20, 27 січня, 3, 10, 17, 24 лютого, 3, 10, 17, 24, 31 березня, 7, 14, 21, 28 квітня, 5, 12, 19, 26 травня,
15:25
лише 2, 9, 23, 30 грудня, 6, 13 січня
15:25
лише 12 грудня
Canadair Regional Jet 900, Lot
15:25
сб з 06.04 до 31.08
15:30
лише 2 січня
15:30
лише 3 січня
15:30
лише 29 грудня
15:30
лише 30 грудня
15:30
лише 6 січня
15:30
лише 5, 7 січня
15:30
щоденно з 31.03 до 30.04
15:30
щоденно з 01.05 до 27.09
Boeing 737-800, Ryanair
15:30
лише 26 грудня
BOEING 737-700, Ryanair
15:35
вт до 30.04, крім 25.12, 01.01
AIRBUS A320, Lufthansa
15:50
лише 14, 16, 17, 18 грудня, 1, 15, 22, 29, 30, 31 січня, 5, 12, 19, 26 лютого, 5, 12, 19, 26 березня
AIRBUS A320, Lufthansa
15:50
19, 20, 22, 23, 26, 27, 29, 30, 31 грудня, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 16 січня,
AIRBUS A321, Lufthansa
15:50
лише 15, 21 грудня, 10, 12, 14, 23, 24, 26 січня
AIRBUS A319, Lufthansa
15:50
лише 25, 28 грудня, 1, 8, 15, 22 лютого, 1, 8, 15, 22, 29 березня
Canadair Regional Jet 900, Lot
15:50
14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30, 31 грудня, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11 січня,
CANADAIR REG JET 700, Lot
15:50
лише 6, 9, 13 грудня
BOEING 737-700, Ryanair
16:00
нд до 28.04
BOEING 737-700, Ryanair
16:00
лише 24 грудня
Boeing 737-800, Ryanair
16:10
лише 31 грудня
BOEING 737-700, Ryanair
16:15
ср до 01.05
Bombardier CS300, Swiss
16:20
14, 21, 28 грудня, 4, 11, 18, 25 січня, 1, 8, 22 лютого, 1, 8, 15, 22, 29 березня, 5, 6, 12, 13, 19 квітня,
AIRBUS A320, Swiss
16:20
лише 15 лютого
AIRBUS A320, Lufthansa
16:30
нд з 31.03 до 25.08
AIRBUS A320, Lufthansa
16:30
пн, пт з 01.04 до 26.08
AIRBUS A321, Lufthansa
16:30
вт, ср, чт з 02.04 до 29.08
AIRBUS A319, Lufthansa
16:30
сб з 06.04 до 31.08
AIRBUS A319, Brussels Airlines
16:30
пт, нд з 31.03 до 25.08
16:35
пт, нд до 29.03
AIRBUS A319, Brussels Airlines
16:35
пт, нд до 29.03
BOEING 737-700, Ryanair
16:50
лише 31 грудня
17:10
25, 27, 30 грудня, 1, 3, 5, 6, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 січня,
17:10
щодня, окрім вт, пт з 24.12 до 23.05
17:10
вт, пт з 25.12 до 24.05
Boeing 737-800, Ryanair
17:25
лише 3 січня
BOEING 737-700, Ryanair
17:30
сб до 04.05, а ще 01.01
Boeing 737-800, Ryanair
17:35
сб до 04.05, а ще 26.12
AIRBUS A320, Lufthansa
17:35
щодня, окрім сб з 31.03 до 28.08
17:40
лише 28 грудня
Embraer RJ145, Роза Ветров
17:40
лише 28 грудня
Boeing 737-800, Ryanair
17:45
ср до 01.05, крім 26.12
Embraer 195, Lot
17:55
14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 4 січня,
EMBRAER EMB 175, Lot
17:55
лише 15, 22 грудня, 12, 24 лютого, 5, 10, 12, 14, 28 березня
Embraer 190, Lot
17:55
лише 6, 26, 27, 29 січня
18:00
17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26 грудня, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29 січня,
18:00
лише 13 січня
Embraer RJ145, Роза Ветров
18:00
14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26 грудня, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28 січня,
Embraer 195, Lot
18:00
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Lufthansa
18:15
16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30 грудня, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 січня,
AIRBUS A319, Lufthansa
18:15
лише 14 грудня, 10 січня
AIRBUS A320, Lufthansa
18:15
нд з 10.02 до 24.03
18:20
лише 5 січня
18:30
лише 22 грудня
19:00
17, 19, 24, 26 грудня, 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 січня, 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25 лютого,
19:00
лише 5, 31 грудня
Embraer 195, Белавиа
19:05
щоденно з 03.12 до 30.03, крім 04.12
19:15
1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27 квітня,
19:15
14, 19, 26, 30 грудня, 1, 2, 4, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29 січня,
19:15
лише 9, 16, 18, 21, 23, 25, 28 грудня
19:15
лише 6 січня
19:25
28, 30 квітня, 2, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31 травня, 2, 4 червня,
19:25
14, 15, 17, 21, 22, 27, 28, 29 грудня, 2, 3, 4, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19 січня,
19:25
щоденно до 30.03
19:25
пн, ср, чт, нд з 31.03 до 28.08
19:25
лише 19, 20, 24, 26, 31 грудня, 5, 7, 9, 10 січня
19:25
пн до 25.03
19:25
лише 6, 20, 27 грудня
19:25
лише 17, 24, 31 січня, 7, 14, 21, 28 лютого, 7, 14, 21, 28 березня
19:25
лише 3, 10 січня
19:25
щодня, окрім вт, пт з 31.03 до 29.04
19:30
14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24 грудня, 2, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 січня,
19:30
14, 15, 17, 18, 19, 21 грудня, 2, 4, 5, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 січня,
19:30
31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 квітня,
19:30
14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30 грудня, 2, 3, 6, 9, 10, 13, 14, 15 січня,
19:30
15, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 30 грудня, 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 17 січня,
19:30
щоденно з 01.04 до 29.08
19:30
16, 19, 26 грудня, 6, 9, 16, 20, 23, 27, 30 січня, 3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27 лютого, 3, 6 березня,
19:30
лише 10, 11, 15 грудня, 2, 3, 15, 17 січня
19:30
16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 30 грудня, 1, 4, 6, 9, 10, 13, 14, 16, 18, 19 січня,
19:30
лише 15, 26, 28, 30 липня, 2, 4, 9, 11, 19 серпня
19:30
лише 31 березня
19:30
лише 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31 грудня, 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13 січня
19:30
лише 20, 21, 27, 28, 29 грудня, 3, 4, 5, 8, 10, 12 січня
19:30
щоденно з 31.03 до 28.08
19:30
лише 29, 30 березня
19:30
лише 5, 9 грудня, 2, 13 січня
19:30
лише 23, 30 грудня
19:30
лише 2, 7, 9, 16, 22, 28 грудня, 12 січня
19:30
лише 19, 20, 25, 26, 27, 31 грудня, 1, 4, 5, 7, 8, 11, 12 січня
19:30
лише 8, 9, 25, 26 грудня, 1, 6, 13 січня
19:30
ср до 27.03
19:30
лише 17, 22 грудня, 5, 8 січня
19:30
лише 25, 28, 29, 31 грудня, 7, 12 січня
19:30
пн, чт, сб з 20.12 до 30.03, крім 31.12
BOEING 737-800, Air France
19:30
14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30 грудня, 2, 3, 6, 9, 10, 13, 14, 15 січня,
Boeing 737, Air France
19:30
лише 19, 20, 25, 26, 27, 31 грудня, 1, 4, 5, 7, 8, 11, 12 січня
BOEING 737-800, Air France
19:30
31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 квітня,
Boeing 737, Air France
19:30
лише 15, 26, 28, 30 липня, 2, 4, 9, 11, 19 серпня
Boeing 737, Tap
19:30
лише 27, 30 листопада, 2, 16, 22, 28 грудня, 12 січня
BOEING 737-800, Tap
19:30
14, 15, 17, 18, 19, 21 грудня, 2, 4, 5, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 січня,
Boeing 737-800, Tap
19:30
пн, вт, чт, нд з 20.12 до 13.01, а ще 26.12, 29.12, 09.01
Boeing 737-800, Tap
19:30
лише 13 січня
BOEING 737-800, Tap
19:30
ср, нд до 27.03, крім 23.12, 30.12, 13.01
Boeing 737, Tap
19:30
лише 23, 30 грудня
19:35
щоденно з 31.03 до 28.08
19:35
14, 15, 16, 17, 18 грудня, 2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 січня,
19:35
пн, пт до 29.03
19:35
14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 2, 3, 4, 5 січня,
19:35
14, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 30, 31 грудня, 2, 7, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 січня,
19:35
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 січня,
19:35
лише 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29 грудня, 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 січня
19:35
лише 12 квітня
19:35
лише 4 січня
19:35
лише 19 грудня
Boeing 737-800, Tap
19:35
лише 4 січня
BOEING 737-800, Tap
19:35
14, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 30, 31 грудня, 2, 7, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 січня,
Boeing 737, Tap
19:35
лише 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29 грудня, 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13 січня
19:40
щоденно з 31.03 до 28.08
19:40
14, 15, 17, 25, 27, 31 грудня, 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21 січня,
19:40
14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 25, 26 грудня, 1, 2, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19 січня,
19:40
14, 16, 17, 18, 19, 24, 29, 30 грудня, 2, 7, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 січня,
19:40
лише 18, 20, 21, 22, 24, 28, 29 грудня, 7 січня
19:40
лише 8, 28 грудня, 5, 12 січня
19:40
лише 15, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27 грудня, 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13 січня
19:40
лише 19, 20, 24, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13 січня
19:40
лише 21 грудня, 11 січня
BOEING 737-800, Tap
19:40
14, 15, 17, 22, 25, 27, 31 грудня, 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19 січня,
Boeing 737, Tap
19:40
лише 18, 20, 21, 24, 28, 29 грудня, 7 січня
19:45
щоденно з 31.03 до 28.08
19:50
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 22, 25, 28 квітня,
19:50
вт, ср, пт, нд до 20.03, крім 04.12, 07.12, 09.12
19:50
14, 15, 17, 18 грудня, 2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30 січня,
19:50
вт, пт, сб з 02.04 до 30.08
19:50
лише 22, 24 березня
19:50
лише 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29 грудня, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 січня
19:50
лише 31 березня
19:50
лише 26, 27, 29 березня
19:50
лише 1, 5, 25 грудня
19:50
вт, ср, пт, сб з 16.04 до 29.05
19:55
15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30 грудня, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11 січня,
19:55
щоденно з 31.03 до 28.08
19:55
31 березня, 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27 квітня,
19:55
щоденно з 31.03 до 28.08
19:55
лише 30 березня
20:00
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29 грудня, 1, 2, 4, 7, 8, 9 січня,
20:00
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 квітня,
20:00
14, 15, 16, 17, 18, 21, 27 грудня, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28 січня,
20:00
2, 3, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 27, 30 квітня, 1, 2, 3 травня,
20:00
лише 23, 26, 30 грудня, 3, 10 січня, 26 квітня, 5 травня
20:00
лише 20, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 січня
20:00
лише 8 грудня, 5, 6 січня
20:00
лише 14 грудня, 8 лютого, 8 березня, 5 квітня, 31 травня, 2 серпня, 6 вересня
20:00
лише 11 січня, 3 травня
20:00
лише 5 липня
BOEING 737-500, Белавиа
20:05
щоденно з 31.03 до 28.08
20:05
16, 17 грудня, 2, 14, 16, 20, 21, 23, 27, 28, 30 січня, 3, 4, 6, 10, 11, 13, 17, 18, 20 лютого,
20:05
15, 18, 20, 27, 29 грудня, 3, 5, 10, 12, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 29, 31 січня, 2, 5, 7 лютого,
20:05
щоденно з 31.03 до 28.08
20:05
15, 19, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31 грудня, 7, 9, 19, 26 січня, 2, 9, 16, 23 лютого, 2, 9, 16 березня,
20:05
лише 1, 8, 22, 25 грудня, 1, 8 січня
20:05
лише 12, 13 січня
20:05
лише 4 січня
20:05
лише 6 січня
20:10
щоденно з 31.03 до 28.08
20:10
ср, пт з 03.04 до 30.08
20:10
14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 31 грудня, 2, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 січня,
20:10
19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29 грудня, 1, 3, 4, 9, 10, 11, 12 січня, 24, 25, 26, 27 березня,
20:10
вт до 26.03
20:10
14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 4 січня,
20:10
18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30 травня, 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13 червня,
20:10
лише 7, 30 грудня
20:10
щодня, окрім вт, пт з 01.05 до 26.09
20:15
щоденно з 31.03 до 28.08
20:25
вт, сб, нд до 30.03
20:25
щоденно до 01.05, крім 08.12, 03.01
20:30
пн, ср, пт з 01.05 до 27.09
20:30
1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25 квітня,
20:30
лише 31 березня, 12 квітня, 23, 31 травня, 5 серпня
20:30
14, 15, 16, 17, 18, 26 грудня, 2, 5, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 січня,
20:30
19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10 січня,
20:30
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3, 4 січня,
20:30
24, 27 грудня, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31 січня, 1, 2, 3 лютого,
20:35
14, 15, 16, 17, 18, 28, 29 грудня, 2, 7, 8, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25 січня,
20:35
лише 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31 грудня, 1, 4, 6, 9, 11, 12, 13 січня
20:35
2, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 30 квітня, 2, 3, 4 травня,
20:35
лише 25 грудня, 1, 8 січня
20:35
вт з 11.12 до 26.03, крім 25.12, 01.01, 08.01
20:35
лише 5 січня
20:35
лише 2, 3 січня
DeHavilland Dash 8 Q400, Air Baltic
20:35
щодня, окрім сб до 01.05
20:40
16, 19, 20, 23, 26, 27, 30 грудня, 2, 3, 10, 12, 16, 17, 20, 23, 24, 27, 30, 31 січня, 3 лютого,
20:40
14, 16, 17, 18, 23, 30 грудня, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29 січня, 1, 3, 4, 5 лютого,
20:40
щоденно до 01.05, крім 08.12, 03.01
20:40
31 березня, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22 квітня,
20:40
14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 28, 29 грудня, 2, 7, 9, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23 січня,
20:40
14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 31 грудня, 1, 6, 8, 13, 14, 15, 16, 17 січня,
20:40
лише 21, 24, 25, 28, 31 грудня, 1, 4, 6, 7, 8, 11, 13 січня
20:40
лише 8 грудня, 3 січня
20:40
лише 21, 22, 23, 30 грудня, 4, 5, 6, 12, 13 січня
20:40
лише 9 грудня, 5, 9 січня
20:40
лише 26, 28, 29, 30 грудня, 3, 4, 11, 19 січня
20:40
лише 31 травня
20:40
лише 6, 23 грудня, 2, 5, 7, 10, 12 січня
20:40
лише 15 грудня, 9 січня
BOEING 737-300, Iberia
20:40
16, 19, 20, 23, 26, 27, 30 грудня, 2, 3, 5, 9, 10, 12, 16, 17, 20, 23, 24, 27, 30 січня,
AIRBUS A320, Austrian
20:40
лише 29 грудня, 5, 12, 19 січня
AIRBUS A319, Austrian
20:40
сб з 26.01 до 16.03
Boeing 737, Brussels Airlines
20:40
лише 21, 24, 25, 28, 31 грудня, 1, 4, 6, 7, 8, 11, 13 січня
BOEING 737-800, Brussels Airlines
20:40
14, 16, 17, 18, 23, 30 грудня, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29 січня, 1, 3, 4, 5 лютого,
20:45
лише 14, 15, 16, 17, 20, 21, 26, 28, 29, 31 грудня, 5, 7 січня, 30 березня
20:45
щоденно з 01.04 до 29.08, крім 06.04, 26.04, 04.05
20:45
лише 31 березня, 26 квітня, 4 травня
20:45
19 грудня, 3, 6, 10, 11 січня, 18, 19, 22, 27 квітня, 9, 19 травня, 5, 14, 25, 28 червня, 5, 11, 13, 14 липня, 16 серпня,
20:45
лише 9, 23, 30 грудня, 2, 4, 9, 12 січня
20:45
22, 24, 27 грудня, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31 січня, 1 лютого,
20:45
лише 6 квітня
20:50
лише 14, 18, 20, 21, 25, 28, 31 грудня, 5, 7, 8 січня
20:50
лише 23, 24, 27, 30 грудня, 1, 3, 6 січня
20:55
15, 18, 20, 22, 25, 27, 29 грудня, 1, 3, 5, 8, 10, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 29, 31 січня,
20:55
лише 28, 30 березня
20:55
щодня, окрім ср, нд до 30.03
20:55
щодня, окрім ср, нд з 01.04 до 29.08
20:55
лише 12 січня, 23 травня
21:00
щоденно з 31.03 до 28.08
21:00
14, 16, 17, 18, 22, 27 грудня, 2, 5, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 січня,
21:00
щоденно до 30.03, крім 15.12
21:00
19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 січня,
21:00
щоденно до 30.03
AIRBUS A330-200, Turkish Airlines
21:00
лише 3, 5, 9, 10, 11, 12, 21 грудня
AIRBUS I A330-300, Turkish Airlines
21:00
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 1, 2, 3 січня,
AIRBUS A340-300, Turkish Airlines
21:00
лише 6, 13 грудня
AIRBUS A321, Turkish Airlines
21:00
лише 5 січня
21:05
31 березня, 1, 2, 4, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29 квітня,
21:05
лише 5 серпня
Boeing 737-800, Ryanair
21:05
нд з 09.12 до 05.05
Boeing 737-800, Ryanair
21:05
ср до 01.05
Boeing 737-800, Ryanair
21:05
чт до 02.05
AIRBUS A320, Air Malta
21:05
вт з 02.04 до 27.08
21:10
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737-800, Ryanair
21:15
пн, пт до 29.04, крім 24.12, 31.12
Boeing 737-800, Ryanair
21:15
нд до 28.04
Boeing 737-800, Ryanair
21:20
лише 20 грудня
BOEING 737-700, Ryanair
21:25
сб до 04.05
BOEING 737-700, Ryanair
21:25
пн, пт до 29.04, крім 07.12, 24.12, 31.12
AIRBUS I A330-300, Turkish Airlines
21:25
щоденно з 31.03 до 28.08
Embraer 190, Georgian Airways
21:30
щодня, окрім ср, нд з 01.04 до 29.08
Boeing 737-800, Ryanair
21:40
пн, ср, пт до 01.05, крім 24.12, 26.12, 31.12
AIRBUS A320, Air Astana
21:40
вт, чт, сб, нд до 30.03, крім 17.03
AIRBUS A321, Air Astana
21:40
лише 17 березня
AIRBUS A320, Air Astana
21:50
ср до 27.03
Boeing 737-800, Ryanair
21:55
нд до 28.04
AIRBUS A320, Air Astana
21:55
пт до 29.03, крім 14.12
Embraer 190, Air Astana
21:55
лише 14, 17, 24 грудня, 7, 14, 21, 28 січня, 4, 11, 18, 25 лютого, 4, 11, 18, 25 березня
Boeing 737-800, Ryanair
22:00
нд до 28.04
Boeing 737-800, Ryanair
22:00
пн до 29.04, крім 24.12, 31.12
AIRBUS A320, Air Astana
22:05
щодня, окрім пн, пт з 31.03 до 28.08
22:25
лише 15 грудня
22:25
лише 15 грудня
BOEING 737-700, Ryanair
22:25
пн, ср, пт до 01.05, крім 24.12, 31.12
AIRBUS A319, Air Malta
22:45
лише 30 листопада, 7, 14, 21, 28 грудня
AIRBUS A320, Air Malta
22:45
пт з 04.01 до 29.03
BOEING 737-800, El Al
22:55
31 березня, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 28 квітня,
Embraer 190, Air Astana
23:05
пн, ср, пт з 01.04 до 28.08
AIRBUS A320, Qatar Airways
23:10
щоденно до 30.03, крім 20.02
AIRBUS A319, Qatar Airways
23:10
лише 20 лютого
Boeing 737, Emirates
23:15
щоденно до 31.01
Boeing 737 MAX 8, Emirates
23:15
щоденно з 01.02 до 30.03
Boeing 737-800, Flydubai
23:15
щоденно до 31.01
Boeing 737 MAX 8, Flydubai
23:15
щоденно з 01.02 до 30.03
BOEING 737-800, El Al
23:20
чт, нд до 24.03
BOEING 737-800, El Al
23:20
лише 28 березня
AIRBUS A320, Qatar Airways
23:40
щоденно з 31.03 до 28.08
Розклад літаків по аеропорту Бориспіль
Увага!
З технічних причин розкладу приміських поїздів в даному регіоні з 9 грудня недоступні на нашому сервісі.
Ви можете подивитися їх розклад на офіційному сайті УЗ.


Приносимо вам свої вибачення!