ПошукПоштаКартиМаркетНовиниСловникиВідеоЗображення
Увійти
Регіон: Ричмонд
Точний розклад літаків, поїздів, електричок і автобусів.

Розклад літаків в аеропорту Бориспіль. Відправлення

+380 (44) 363-77-77, 0-800-300-711, 0-900-31-657-1, 657, 711 Украина, Киевская обл., Борисполь-7, аэропорт, довідкова інформація
Відправлення
київський час
рейс (показати ті, що пішлиприховати ті, що пішли)Бориспільдні курсування
Boeing 737 MAX 8, Emirates
00:10
щоденно з 01.04 до 15.04
Boeing 737 MAX 8, Flydubai
00:10
щоденно з 01.04 до 15.04
Boeing 737 MAX 8, Emirates
00:45
ср, пт, нд з 17.04 до 12.05
Boeing 737 MAX 8, Flydubai
00:45
ср, пт, нд з 17.04 до 12.05
AIRBUS A320, Air Malta
01:45
сб з 27.04 до 21.09
BOEING 737-800, El Al
01:55
лише 2 жовтня
02:50
23, 25, 30 січня, 1, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28 лютого, 1 березня,
Boeing 737-800, Turkish Airlines
02:50
23, 25, 30 січня, 1, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 27, 28 лютого, 1, 2 березня,
Boeing 737-900, Turkish Airlines
02:50
лише 25 лютого, 9 березня
02:55
лише 11 червня
AIRBUS A320, Aegean Airlines
03:15
чт, сб з 06.04 до 31.08, крім 11.04
Boeing 737-800, Turkish Airlines
03:40
1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27 квітня,
Boeing 737 MAX 8, Turkish Airlines
03:40
пн, чт, пт, сб з 02.05 до 28.09
AIRBUS A321, Turkish Airlines
03:40
ср з 29.05 до 23.10
04:00
ср до 27.03
ATR 42/ATR 72 FR/IT, Alitalia
04:00
ср до 27.03
ATR 42/ATR 72 FR/IT, Czech Airlines
04:00
ср до 27.03
ATR 42/ATR 72 FR/IT, Travel Service Airlines
04:00
ср до 27.03
BOEING 737-300, Ellinair
04:05
пт з 31.05 до 11.10
AIRBUS A320, Turkish Airlines
04:40
сб з 06.04 до 31.08
05:00
лише 2 жовтня
05:05
пн, вт, пт, сб до 30.03
BOEING 737-700, Alitalia
05:05
пн, вт, пт, сб до 30.03
AIRBUS A319, Alitalia
05:05
щодня, окрім нд з 01.04 до 29.08
BOEING 737-800, Czech Airlines
05:05
лише 8 січня, 5, 12 лютого
BOEING 737-700, Czech Airlines
05:05
пн, вт, пт, сб до 30.03, крім 05.02, 12.02
AIRBUS A319, Czech Airlines
05:05
щодня, окрім нд з 01.04 до 29.08
BOEING 737-800, Travel Service Airlines
05:05
лише 8 січня, 5, 12 лютого
BOEING 737-700, Travel Service Airlines
05:05
пн, вт, пт, сб до 30.03, крім 05.02, 12.02
05:05
щодня, окрім нд з 01.04 до 29.08
AIRBUS A320, Air Arabia
05:10
вт, чт, нд з 02.07 до 08.09
AIRBUS A320, Lufthansa
05:45
20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13 лютого,
AIRBUS A320, Lufthansa
05:45
25 січня, 1, 4, 7, 8, 22, 25 лютого, 1, 4, 5, 8, 12, 15, 18, 19, 22, 25, 26, 29 березня, 28 жовтня,
AIRBUS A321, Lufthansa
05:45
лише 21, 28 лютого
AIRBUS A319, Lufthansa
05:45
лише 11 березня
AIRBUS A320, United Airlines
05:45
20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13 лютого,
AIRBUS A320, United Airlines
05:45
25 січня, 1, 4, 7, 8, 22, 25 лютого, 1, 4, 5, 8, 12, 15, 18, 19, 22, 25, 26, 29 березня, 28 жовтня,
AIRBUS A321, United Airlines
05:45
лише 21, 28 лютого
AIRBUS A319, United Airlines
05:45
лише 11 березня
06:00
27 квітня, 4, 11, 18, 25 травня, 1, 8, 15, 22, 23, 29, 30 червня, 6, 7, 13, 14, 20, 21, 27, 28 липня,
AIRBUS A319, Air Canada
06:00
щоденно до 30.03
AIRBUS A319, Air France
06:00
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A319, Delta Airlines
06:00
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A319, KLM
06:00
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Lufthansa
06:00
щоденно до 30.03
AIRBUS A320, Lufthansa
06:00
пн, чт, пт, нд з 31.03 до 26.08, крім 21.04
AIRBUS A319, Lufthansa
06:00
вт з 02.04 до 27.08, крім 30.04
AIRBUS A320, Lufthansa
06:00
ср, сб з 03.04 до 31.08
AIRBUS A320, United Airlines
06:00
пн, чт, пт, нд з 31.03 до 26.08, крім 21.04
AIRBUS A319, United Airlines
06:00
вт з 02.04 до 27.08, крім 30.04
AIRBUS A320, United Airlines
06:00
ср, сб з 03.04 до 31.08
AIRBUS A320, United Airlines
06:00
щоденно до 30.03
AIRBUS A321, Air Canada
06:50
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 22.04
AIRBUS A321, Lufthansa
06:50
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 22.04
AIRBUS A321, United Airlines
06:50
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 22.04
06:55
щодня, окрім ср, нд до 30.03
AIRBUS A320, Austrian
06:55
лише 8, 9, 12, 16, 19, 22, 25 лютого, 1, 5, 8, 9, 12 березня
Embraer 195, Austrian
06:55
21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 31 січня, 1, 4, 15, 21, 23 лютого, 2, 4, 7, 11, 14, 15, 16 березня,
AIRBUS A319, Austrian
06:55
лише 2, 5, 7, 11, 14, 18, 26, 28 лютого, 18, 22 березня, 1 листопада
07:00
вт, чт, сб, нд до 28.03
07:00
лише 30 березня
Embraer 195, Austrian
07:00
щодня, окрім нд з 01.04 до 29.08
07:10
вт, чт, сб, нд з 31.03 до 27.08
AIRBUS A319, Alitalia
07:40
нд з 31.03 до 25.08
AIRBUS A319, Czech Airlines
07:40
нд з 31.03 до 25.08
07:40
нд з 31.03 до 25.08
BOEING 737-300, FlexFlight
08:10
лише 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30 січня
BOEING 737-400, Yan Air
08:10
лише 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30 січня
08:45
лише 8 жовтня
09:05
щоденно до 30.03
Embraer RJ145, Роза Ветров
09:05
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 лютого,
Boeing 737-800, Ryanair
09:10
сб з 06.04 до 31.08
BOEING 737-800, El Al
09:10
лише 8 жовтня
09:20
пн, вт, ср, пт з 15.01 до 29.03
BOEING 737-300, Белавиа
09:20
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9 лютого,
BOEING 737-500, Белавиа
09:20
лише 13, 17 січня, 3, 11, 12, 16 лютого
Boeing 737, Etihad Airways
09:20
вт, чт, сб до 30.03
09:25
пн, вт, пт, нд з 22.01 до 29.03, крім 26.02
09:25
27 січня, 3, 10, 17, 24 лютого, 3, 10, 17, 24, 31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 квітня,
09:25
лише 26 лютого
09:25
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 24.05, 21.07, 03.08
09:25
21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
09:25
лише 13, 15, 18, 20, 21 січня
09:25
щодня, окрім пн, сб до 23.01
09:25
21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13 лютого,
09:25
лише 13, 20 січня
09:25
лише 16, 17, 19, 23 січня
09:25
лише 24 травня, 21 липня, 3 серпня
09:25
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 03.04, 10.04
09:25
лише 20 січня
BOEING 737-800, Czech Airlines
09:25
нд до 24.03
Boeing 737, Austrian
09:25
лише 8, 9, 16, 17, 19 січня
BOEING 737-800, Austrian
09:25
21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12 лютого,
Boeing 737-800, Austrian
09:25
лише 20 січня
Embraer 190, Austrian
09:25
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 24.05, 21.07, 03.08
BOEING 737-800, Austrian
09:25
лише 24 травня, 21 липня, 3 серпня
Boeing 737, Tap
09:25
лише 9, 11, 13, 16, 18 січня
BOEING 737-800, Tap
09:25
20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30 січня, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16 лютого,
Boeing 737, Tap
09:25
лише 8, 9, 16, 17 січня
BOEING 737-800, Tap
09:25
20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11 лютого,
BOEING 737-800, Tap
09:25
нд з 20.01 до 24.03
09:30
31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 квітня,
09:30
20, 21, 23, 25, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20 лютого,
09:30
щоденно з 01.04 до 29.08
09:30
лише 22 січня, 2, 14 лютого, 27, 28, 29, 30, 31 жовтня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 листопада
09:30
лише 24, 26, 27 січня, 3, 5, 10, 17, 23, 24 лютого, 3, 10, 17, 24 березня
09:30
лише 16 лютого, 2, 9, 16, 23, 30 березня
09:30
лише 5 травня, 2, 6, 7, 9 липня, 5, 10 серпня
09:30
лише 9 лютого
09:30
лише 24, 26 червня
09:30
лише 31 березня
09:30
лише 15, 17, 18 січня
Boeing 737-800, Ryanair
09:30
ср з 03.04 до 28.08
09:35
лише 8 жовтня
09:40
20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 лютого,
09:40
щодня, окрім сб, нд до 29.03
09:40
лише 24 січня
09:40
лише 27, 31 січня
09:40
лише 28 січня
09:40
лише 31 березня
09:40
щоденно з 01.04 до 29.08
Embraer RJ145, Роза Ветров
09:40
21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15 лютого,
DeHavilland Dash 8 Q400, Air Baltic
09:40
щодня, окрім нд до 30.03
Boeing 737-900, Tap
09:40
щоденно до 30.03, крім 24.01
Boeing 737-800, Tap
09:40
лише 24 січня
09:45
21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
09:45
пн, ср, чт, сб з 17.01 до 30.03, крім 19.01
09:45
22, 25, 27, 29, 30, 31 січня, 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 19, 24, 26, 27, 28 лютого,
09:45
пт до 29.03
09:45
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 квітня,
09:45
лише 20, 23 січня, 13, 15, 17, 20, 21, 22 лютого, 3, 28 березня
09:45
лише 31 березня
09:45
лише 22 січня, 28, 29, 30, 31 жовтня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 листопада
09:45
лише 12, 14, 16, 19 січня
09:45
лише 12, 15, 16, 18, 24 січня
09:45
лише 10 серпня
09:45
лише 13 квітня, 5, 12 червня
09:45
лише 16, 19, 20, 23 січня, 27 жовтня
BOEING 737-800, Air France
09:45
щоденно до 30.03
BOEING 737-300, Air Baltic
09:45
1, 4, 5, 8, 11, 12, 15, 19, 22, 26, 29 квітня, 3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27, 31 травня,
BOEING 737-300, Air Baltic
09:45
2, 9, 16, 18, 23, 25, 30 квітня, 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 травня, 4, 6, 11, 13 червня,
DeHavilland Dash 8 Q400, Air Baltic
09:45
ср з 03.04 до 28.08, а ще 17.06, 22.06
BOEING 737-500, Air Baltic
09:45
сб з 06.04 до 31.08, крім 22.06
BOEING 737-800, Tap
09:45
пн, ср, чт, сб з 17.01 до 30.03
09:50
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 17.08
09:50
щоденно з 31.03 до 28.08
09:50
пн, ср, пт, сб з 16.01 до 30.03, крім 19.01, 15.03
09:50
20, 22, 25, 26, 27, 29, 30 січня, 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17 лютого,
09:50
лише 15 березня, 27, 28, 30 жовтня, 1, 2, 3, 4, 6, 8 листопада
09:50
чт, сб з 24.01 до 30.03
09:50
лише 17, 19 січня
09:50
лише 17 серпня
09:50
лише 13, 23 січня
09:50
лише 15, 16, 18 січня
BOEING 737-300, Iberia
09:50
пн, ср, пт, сб до 30.03
BOEING 737-800, Tap
09:50
пн, ср, пт, сб з 16.01 до 30.03, крім 19.01, 15.03
Boeing 737-900, Tap
09:50
лише 15 березня
09:55
пн, сб до 25.03, крім 21.01
09:55
23, 24, 25, 27, 29, 30 січня, 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21 лютого,
09:55
лише 18, 31 січня, 17 лютого
09:55
щодня, окрім вт, пт з 24.01 до 30.03
09:55
1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23 квітня,
09:55
щоденно з 31.03 до 28.08
09:55
лише 30 березня
09:55
лише 14, 16, 20, 21 січня
09:55
лише 12, 13, 17, 19, 23 січня
09:55
лише 13, 15, 20, 21, 22 січня
09:55
лише 29 березня
Boeing 737, Air France
09:55
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737-800, Tap
09:55
сб до 30.03
10:00
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 лютого,
10:00
20, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 лютого,
10:00
щоденно до 30.03
10:00
24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15 лютого,
10:00
лише 12, 13, 14, 17, 18, 19 січня
10:00
лише 12, 13, 14, 19, 22, 31 січня
10:00
лише 12, 15, 16, 17, 19, 22, 23 січня
10:00
лише 16 січня, 15 лютого
10:00
лише 15, 21, 27 січня
10:00
лише 14, 21 січня
BOEING 737-800, Czech Airlines
10:00
щодня, окрім нд до 30.03
Boeing 737-900, Tap
10:00
лише 15 лютого
BOEING 737-800, Tap
10:00
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 лютого,
Boeing 737, Tap
10:00
лише 10, 11, 12, 14, 17, 18 січня
Boeing 737, Tap
10:00
лише 10, 12, 17 січня
BOEING 737-800, Tap
10:00
пн, чт, пт, сб з 18.01 до 30.03
BOEING 737-800, Tap
10:00
щоденно з 14.01 до 30.03, крім 15.01
10:05
щоденно з 31.03 до 28.08
10:05
25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 лютого,
10:05
лише 16, 23 січня
10:05
лише 15, 18, 19, 20, 21, 22 січня, 9 березня
10:05
лише 24 січня
10:05
щоденно з 31.03 до 28.08
10:05
лише 6 березня
Boeing 737, Tap
10:05
лише 9 березня
BOEING 737-800, Tap
10:05
20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 лютого,
Boeing 737-900, Tap
10:05
лише 24 січня
Boeing 737-900, Tap
10:05
лише 6 березня
10:10
щоденно до 30.03
BOEING 737-300, Белавиа
10:10
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737-800, Ryanair
10:10
пн з 01.04 до 26.08
10:15
20, 24, 26, 27, 29, 31 січня, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24 лютого,
10:15
лише 12, 15, 19, 22 січня
10:15
вт, пт, сб, нд з 15.01 до 30.03, крім 19.01, 20.01, 22.01
10:15
лише 12, 13, 19, 20 січня
10:15
лише 22 січня
10:20
ср, пт з 05.06 до 04.09, крім 07.06, 14.06, 21.06
Boeing 737-800, Ryanair
10:20
сб з 06.04 до 31.08
AIRBUS I A330-300, Turkish Airlines
10:20
щоденно з 31.03 до 28.08
10:25
вт, чт, сб з 15.06 до 28.09
10:25
20, 21, 26, 27, 28, 30 січня, 2, 3, 4, 6, 10, 11, 13, 17, 20, 23, 24, 25, 27 лютого, 2 березня,
10:25
лише 14 січня, 9, 16, 18 лютого
10:25
щодня, окрім чт, сб до 29.03
10:25
лише 12, 16, 23 січня
Boeing 737-800, Ryanair
10:25
пн з 01.04 до 26.08
BOEING 737-800, El Al
10:25
пт з 05.04 до 30.08, крім 26.04
10:30
22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
10:30
щоденно до 12.06
10:30
пн, ср, пт, нд з 31.03 до 28.08
10:30
пн, ср, пт, нд до 29.03, крім 18.01
10:30
лише 18 січня
10:30
щодня, окрім вт, сб до 23.01
Boeing 737-800, Ryanair
10:30
нд з 07.04 до 01.09
Embraer 190, Tap
10:30
щоденно до 30.03
10:35
22, 25, 29 січня, 1, 5, 8, 12, 15, 19, 22, 26 лютого, 1, 5, 8, 12, 15, 19, 22, 26, 29 березня,
10:35
лише 15, 18 січня
10:35
лише 2 жовтня
Boeing 737-800, Ryanair
10:35
ср, нд з 03.04 до 28.08
AIRBUS A320, Air Astana
10:35
вт, нд з 02.06 до 27.08
10:40
23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
10:40
лише 14, 15, 18, 20, 21, 22 січня
10:40
лише 31 березня
10:40
нд з 07.04 до 01.09
10:40
лише 9 березня
10:40
лише 16, 17 січня
10:40
щоденно до 30.03
10:40
лише 2, 17 травня
10:40
лише 17 травня
AIRBUS I A330-300, Turkish Airlines
10:40
щоденно до 30.03, крім 14.01
Boeing 737-900, Tap
10:40
лише 8, 9, 11, 21 січня, 9 березня
Boeing 737-800, Tap
10:40
лише 10, 16, 17 січня
BOEING 737-800, Tap
10:40
20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 лютого,
Boeing 737, Tap
10:40
лише 14, 15, 18 січня
10:45
9, 16, 23, 30, 31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 квітня,
10:45
21, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15 лютого,
10:45
лише 13, 14, 20, 22, 27 січня, 3 лютого, 10 березня
10:45
ср, чт, пт, нд з 20.01 до 29.03
10:45
22, 26, 28, 29 січня, 2, 4, 5, 9, 11, 12, 16, 18, 19, 23, 25, 26 лютого, 2, 4, 5, 9 березня,
10:45
лише 12, 19 січня, 2, 9, 16, 23 лютого, 2 березня
10:45
лише 17, 18, 21 січня
10:45
лише 26 січня
AIRBUS A320, Air Astana
10:45
4, 11, 18, 25 квітня, 2, 9, 16, 23, 30 травня, 1, 6, 8, 13, 15, 20, 22, 27, 29 червня, 4, 6 липня,
BOEING 737-800, El Al
10:45
пт до 22.03
BOEING 737-800, El Al
10:45
лише 29 березня
BOEING 737-800, Tap
10:45
лише 13, 14, 20, 22, 27 січня, 3 лютого, 10 березня
BOEING 737-800, Tap
10:45
сб до 02.03
Embraer 190, Tap
10:45
21, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15 лютого,
Embraer 190, Tap
10:45
лише 9, 16, 23, 30 березня
10:50
щоденно з 31.03 до 28.08
10:50
20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
10:50
31 березня, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 28, 31 травня, 1, 2, 4, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16 червня,
10:50
пн, ср, пт, нд з 16.01 до 29.03, крім 18.01, 20.01, 21.01
10:50
щоденно з 31.03 до 28.08
10:50
щоденно з 31.03 до 28.08
10:50
лише 13, 14, 18, 20, 21 січня
10:50
лише 14, 17, 19, 21 січня
10:50
лише 12, 13, 15, 16, 22, 23 січня
BOEING 737-800, Tap
10:50
лише 8, 14, 17 січня
Boeing 737-800, Tap
10:50
щоденно з 18.01 до 30.03
10:55
23, 24, 25, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19 лютого,
10:55
24, 25, 27, 28, 29, 31 січня, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19 лютого,
10:55
31 березня, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26 квітня,
10:55
лише 17, 24 лютого, 3, 10, 17, 24 березня
10:55
лише 3 березня, 27, 28, 29, 31 жовтня, 1, 3, 4, 5, 7, 8 листопада
10:55
лише 29 березня
10:55
лише 13, 14, 15, 17, 18, 20 січня
10:55
лише 21, 22 січня
10:55
лише 21, 22 січня
10:55
лише 20, 27 січня, 3 лютого, 27 жовтня, 3 листопада
10:55
лише 13 січня, 10 лютого
10:55
лише 24, 31 травня, 7 червня
Boeing 737-800, Ryanair
10:55
ср з 03.04 до 28.08
Boeing 737-800, Brussels Airlines
10:55
лише 8, 21, 22 січня
BOEING 737-800, Brussels Airlines
10:55
24, 25, 27, 28, 29, 31 січня, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19 лютого,
Boeing 737, Brussels Airlines
10:55
лише 13, 15, 17, 18, 20 січня
Embraer 190, Brussels Airlines
10:55
лише 3 березня
BOEING 737-800, Tap
10:55
20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31 січня, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15 лютого,
Boeing 737, Tap
10:55
лише 13, 15, 17, 18 січня
Embraer 190, Tap
10:55
лише 3 березня
11:00
щоденно з 31.03 до 28.08
11:00
1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23 квітня,
11:00
щоденно до 30.03
11:00
лише 12 вересня
BOEING 737-800, El Al
11:00
20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14 лютого,
Boeing 737-900, El Al
11:00
лише 13 березня
AIRBUS A321, Laudamotion
11:05
пн з 04.02 до 25.03
11:10
щоденно з 31.03 до 28.08
11:10
лише 16, 23, 30 березня, 30 жовтня, 2 листопада
11:10
ср, сб до 09.03
11:10
лише 13, 20, 27 березня
Boeing 737-800, Ryanair
11:10
нд з 07.04 до 01.09
11:20
3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27 квітня, 1, 4, 8, 11, 15, 18, 22, 25, 29 травня, 1, 3, 5 червня,
11:20
1, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 29 квітня, 1, 2, 4, 6, 8, 9 травня,
11:25
22, 24, 26, 28, 29, 30, 31 січня, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19 лютого,
11:25
пн, ср, чт, сб до 23.01, а ще 15.01
Embraer 190, Georgian Airways
11:25
чт, нд до 28.03
11:30
12, 19, 21, 22, 28 квітня, 4, 7, 11, 12, 14, 17, 18, 21, 25, 26, 28 травня, 1, 4, 8, 11 червня,
11:30
31 березня, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 17, 18, 24, 25, 26, 29 квітня, 1, 2, 3, 5, 6 травня,
11:30
лише 14 квітня, 15, 22, 29 червня, 6, 13, 18, 20, 27 липня, 3, 9, 10, 17, 24, 31 серпня, 7, 14, 21, 28 вересня
11:30
щодня, окрім чт, нд з 11.03 до 30.03
11:30
щодня, окрім чт, нд до 09.03
11:30
лише 15 квітня, 21, 25 серпня
11:35
щоденно з 01.04 до 29.08
Boeing 737-800, Ryanair
11:35
нд до 24.03
Embraer 190, Georgian Airways
11:40
щодня, окрім чт, нд до 30.03
Boeing 737-800, Ryanair
11:45
лише 31 березня
12:00
пн, чт, сб з 17.01 до 30.03, крім 24.01
12:00
щоденно з 31.03 до 28.08
12:00
лише 24 січня
12:00
лише 17, 28 січня, 7, 18, 28 лютого, 11, 21 березня
12:00
щоденно з 15.06 до 26.10
Boeing 737-800, Ryanair
12:10
пн, ср, пт до 29.03
Boeing 737-800, Ryanair
12:10
пт з 05.04 до 30.08
BOEING 737-800, El Al
12:10
31 березня, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 квітня,
12:30
лише 22, 24 січня, 27, 28, 29, 30, 31 жовтня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 листопада
12:30
20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
12:30
лише 18, 24 лютого, 7, 17, 28 березня
12:30
лише 12, 28 січня, 14, 19, 25, 28 лютого, 29 березня
AIRBUS A320, Air Astana
12:30
пн, пт до 29.03
12:40
щоденно з 01.04 до 29.08, крім 24.04
12:40
лише 31 березня
12:40
лише 24 квітня
Boeing 737-800, Ryanair
12:45
ср до 27.03
Boeing 737-800, Ryanair
12:45
пн, ср з 01.04 до 28.08
Boeing 737-800, Ryanair
12:45
ср з 03.04 до 28.08
AIRBUS A320, Qatar Airways
12:45
щоденно до 30.03
13:00
лише 1, 11, 22 квітня, 2, 13 травня
Boeing 737-800, Ryanair
13:00
нд з 07.04 до 01.09
BOEING 737-300, Ellinair
13:15
нд з 21.04 до 15.09
Boeing 737-800, Ryanair
13:15
21, 25, 28 січня, 1, 4, 8, 11, 15, 18, 22, 25 лютого, 1, 4, 8, 11, 15, 18, 22, 25, 29 березня,
13:20
щоденно до 30.03
13:20
лише 31 березня
13:20
щоденно з 01.04 до 29.08
AIRBUS A321, Austrian
13:20
лише 20, 21, 25, 27, 28 січня, 1 лютого, 1, 8, 11 березня
AIRBUS A320, Austrian
13:20
23, 24, 26, 30, 31 січня, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 лютого,
AIRBUS A319, Austrian
13:20
лише 22, 29 січня, 19, 23 березня, 27, 28, 30 жовтня, 1, 3, 4, 6, 8 листопада
Embraer 195, Austrian
13:20
лише 14 березня, 29, 31 жовтня, 2, 5, 7 листопада
AIRBUS I A330-300, Qatar Airways
13:20
лише 31 березня
AIRBUS I A330-300, Qatar Airways
13:20
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24 квітня,
AIRBUS A330-200, Qatar Airways
13:20
лише 11, 12, 13, 19 квітня
13:30
щоденно з 31.03 до 28.08
Embraer 190, Georgian Airways
13:30
нд з 31.03 до 25.08
AIRBUS A320, Ellinair
13:30
ср з 29.05 до 02.10
Boeing 737-800, Ryanair
13:30
пн, пт, нд до 31.03
Boeing 737-800, Ryanair
13:30
чт з 04.04 до 29.08
AIRBUS A320, Air Arabia
13:30
вт, пт, сб, нд до 30.03, а ще 14.01, 16.01
AIRBUS A320, Air Astana
13:30
1, 5, 8, 12, 15, 19, 22, 26, 29 квітня, 3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27, 31 травня, 3, 5 червня,
AIRBUS A321, Air Astana
13:30
лише 28 серпня, 6 вересня
AIRBUS A320, Austrian
13:30
31 березня, 4, 7, 14, 17, 20, 21, 23, 27, 28, 30 квітня, 2, 5, 12, 17, 19, 21, 24, 26, 27 травня,
AIRBUS A319, Austrian
13:30
1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 29 квітня, 1 травня,
Embraer 195, Austrian
13:30
лише 6 квітня, 23 травня
AIRBUS A320, Laudamotion
13:35
чт з 04.04 до 29.08
AIRBUS A320, Ellinair
13:40
сб з 01.06 до 05.10
Boeing 737-800, Ryanair
13:40
вт з 02.04 до 27.08
Boeing 737-800, Ryanair
13:40
пн з 01.04 до 26.08
13:45
пт до 29.03
13:45
лише 31 березня
13:45
щоденно з 01.04 до 29.08
BOEING 737-300, Ellinair
13:45
пн, сб з 01.06 до 07.10
AIRBUS A319, Ellinair
13:45
чт з 30.05 до 10.10
Boeing 737-800, Ryanair
13:45
нд з 05.05 до 29.09
BOEING 737-800, Austrian
13:45
пт до 29.03
BOEING 737-800, Tap
13:45
пт до 29.03
AIRBUS A319, Air Canada
13:50
щоденно до 30.03
AIRBUS A320, British Airways
13:50
пт до 29.03, крім 25.01, 08.03
AIRBUS A320, Lufthansa
13:50
21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12 лютого,
AIRBUS A319, Lufthansa
13:50
лише 20, 27 січня, 3, 10, 24 лютого
AIRBUS A319, Brussels Airlines
13:50
пн, ср з 01.04 до 28.08
AIRBUS A320, United Airlines
13:50
21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12 лютого,
AIRBUS A319, United Airlines
13:50
лише 20, 27 січня, 3, 10, 24 лютого
13:55
щоденно до 30.03
13:55
лише 23, 30 січня, 6, 13, 20, 27 лютого, 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 27 березня
AIRBUS A320, British Airways
13:55
лише 21, 24, 28 січня, 14, 18, 21, 25, 28 лютого, 7, 11, 14, 18, 21, 25, 28 березня, 28, 31 жовтня, 4, 7 листопада
Boeing 737-800, KLM
13:55
21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 4, 6, 9, 11, 12, 14, 18, 19, 20 лютого,
Boeing 737-900, KLM
13:55
лише 13, 20 січня, 3, 10, 24 березня, 27 жовтня, 3 листопада
Boeing 737-700, KLM
13:55
лише 27 січня, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 23, 24 лютого, 17 березня
AIRBUS A319, Brussels Airlines
13:55
лише 23, 30 січня, 6, 13, 20, 27 лютого, 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 27 березня, 28, 30 жовтня, 4, 6 листопада
AIRBUS A320, British Airways
14:00
22, 26, 29, 30 січня, 5, 6, 12, 16, 19, 20, 23, 26, 27 лютого, 5, 6, 9, 12, 13, 16, 19 березня,
Boeing 737-800, KLM
14:00
31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 квітня,
Boeing 737-700, KLM
14:00
сб з 06.07 до 31.08
AIRBUS A321, Laudamotion
14:00
пт з 01.02 до 29.03
AIRBUS A319, Air Canada
14:05
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Lufthansa
14:05
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, United Airlines
14:05
щоденно з 31.03 до 28.08
14:10
щодня, окрім ср з 22.01 до 30.03
14:10
щодня, окрім ср до 21.01
AIRBUS A320, British Airways
14:10
нд до 24.03, крім 20.01, 17.02, 24.02
AIRBUS A320, British Airways
14:10
нд з 31.03 до 25.08
Boeing 737-800, Ryanair
14:10
чт з 04.04 до 29.08
Bombardier CS300, Swiss
14:10
20, 21, 23, 27, 28, 30 січня, 3, 4, 6, 10, 13, 18, 20, 24, 25, 27 лютого, 3, 6, 10, 17 березня,
Bombardier CS100, Swiss
14:10
пн з 11.03 до 05.08
Boeing 737, Tap
14:10
лише 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18 січня
BOEING 737-800, Tap
14:10
щодня, окрім ср, сб з 20.01 до 29.03
AIRBUS A320, British Airways
14:15
пн, чт з 01.04 до 29.08
AIRBUS A320, Air Arabia
14:15
31 березня, 2, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 26, 28, 30 квітня, 3, 5, 7, 10, 12, 14 травня,
Embraer RJ145, Роза Ветров
14:20
нд з 02.06 до 15.09
AIRBUS A320, British Airways
14:25
2, 5, 16, 19, 20, 27 квітня, 4, 7, 10, 14, 17, 21, 24, 28, 31 травня, 1, 8, 11, 14, 15 червня,
AIRBUS A320, British Airways
14:25
лише 6, 9, 12, 13, 23, 26, 30 квітня, 3, 11, 18, 25 травня, 4, 7, 22, 29 червня
Boeing 737 MAX 8, Emirates
14:25
щоденно з 14.01 до 30.03
Boeing 737-800, Ryanair
14:25
пн, пт до 29.03
Boeing 737-800, Ryanair
14:25
пн з 01.04 до 26.08
Boeing 737 MAX 8, Flydubai
14:25
щоденно з 14.01 до 30.03
14:30
ср, чт з 24.01 до 28.03
14:30
лише 16, 23 січня
14:30
лише 17 січня
AIRBUS A320, British Airways
14:30
3, 17 квітня, 8, 15, 22, 29 травня, 12, 19, 26 червня, 3, 10, 17, 24, 31 липня, 7, 14, 21, 28 серпня, 4, 11 вересня,
AIRBUS A320, British Airways
14:30
лише 10, 24 квітня, 1 травня, 5 червня
AIRBUS A320, Laudamotion
14:30
сб з 06.04 до 31.08
14:40
пн, ср, пт, нд до 29.03, крім 14.01, 21.01, 28.01
14:40
лише 12, 19, 24 січня
14:40
чт, сб з 26.01 до 30.03
14:40
лише 17 січня
Embraer RJ145, Роза Ветров
14:40
20, 23, 25, 27, 30 січня, 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 25 лютого,
14:45
вт, пт, нд до 29.03, крім 15.01, 18.01
14:45
лише 15, 18 січня
14:45
щоденно до 30.03, крім 28.01, 25.02, 29.03
14:45
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 03.08, 21.08
14:45
лише 3, 21 серпня
AIRBUS A319, Air France
14:45
20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31 січня, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17 лютого,
AIRBUS A320, Air France
14:45
21, 23, 30 січня, 2, 6, 9, 11, 13, 20, 27 лютого, 2, 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 23 березня,
AIRBUS A321, Air France
14:45
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A319, Delta Airlines
14:45
20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31 січня, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17 лютого,
AIRBUS A320, Delta Airlines
14:45
21, 23, 30 січня, 2, 6, 9, 11, 13, 20, 27 лютого, 2, 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 23 березня,
AIRBUS A321, Delta Airlines
14:45
щоденно з 31.03 до 28.08
BOEING 737-300, Ellinair
14:45
ср з 03.04 до 28.08
Boeing 737-800, Ryanair
14:45
вт до 26.03
AIRBUS A319, KLM
14:45
20, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31 січня, 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17 лютого,
AIRBUS A320, KLM
14:45
21, 23, 30 січня, 2, 6, 9, 11, 13, 20, 27 лютого, 2, 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 23 березня,
AIRBUS A321, KLM
14:45
щоденно з 31.03 до 28.08
14:50
щоденно з 31.03 до 28.08
14:50
лише 25 лютого
14:50
щоденно до 30.03
AIRBUS A319, Air France
14:50
лише 25 лютого
AIRBUS A319, Delta Airlines
14:50
лише 25 лютого
AIRBUS A319, KLM
14:50
лише 25 лютого
Embraer 195, Lot
14:50
20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 лютого,
Embraer 190, Lot
14:50
лише 26 січня, 3, 10, 17, 24 березня, 9, 16, 23, 30 червня, 7, 14, 21, 28 липня, 4, 11, 18, 25 серпня, 1 вересня
EMBRAER EMB 175, Lot
14:50
лише 15 березня
Boeing 737 MAX 8, Lot
14:50
27 березня, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 травня,
BOEING 737-800, Lot
14:50
31 березня, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29 квітня, 10, 17, 24 червня, 1, 8, 15, 22, 29 липня, 6, 8, 13 серпня,
BOEING 737-400, Lot
14:50
лише 1 квітня, 15, 22 вересня
14:55
ср з 23.01 до 27.03
14:55
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737-800, Ryanair
14:55
сб з 06.04 до 31.08
15:00
20, 26, 27, 31 січня, 2, 3, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 22, 23, 24 лютого, 2, 3, 4, 5, 6 березня,
15:00
пт, нд до 29.03
15:00
21, 24, 28, 31 січня, 4, 7, 11, 14, 18, 20, 21, 25, 27, 28 лютого, 4, 6, 7, 11, 13, 14 березня,
15:00
вт до 26.03
Embraer RJ145, Роза Ветров
15:00
щоденно до 12.06, крім 02.06, 09.06
Boeing 737, Iraqi Airways
15:00
вт до 11.06
Boeing 737-800, Turkish Airlines
15:00
21, 24 січня, 4, 7, 11, 14, 20, 21, 27, 28 лютого, 4, 6, 7, 11, 13, 14, 18, 20, 21, 25 березня,
AIRBUS A321, Turkish Airlines
15:00
лише 20, 25, 27 січня, 1, 8, 10, 15, 22 лютого, 8, 10, 15, 17 березня
Airbus A321, Turkish Airlines
15:00
лише 17, 24, 25 лютого, 1, 3, 22, 24, 29 березня, 27, 28, 30, 31 жовтня, 1, 3, 4, 6, 7, 8 листопада
BOEING 737-800, Turkish Airlines
15:00
лише 28, 31 січня
AIRBUS A320, Turkish Airlines
15:00
лише 3 лютого
Boeing 737-900, Turkish Airlines
15:00
лише 18 лютого
15:10
щоденно до 30.03
DeHavilland Dash 8 Q400, Air Baltic
15:10
щоденно до 30.03
Boeing 737 MAX 8, Emirates
15:10
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737-800, Ryanair
15:10
чт до 28.03
Boeing 737 MAX 8, Flydubai
15:10
щоденно з 31.03 до 28.08
15:15
щоденно з 01.04 до 29.08, крім 24.05, 21.07
15:15
лише 31 березня, 24 травня, 21 липня
BOEING 737-500, Air Baltic
15:15
31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22 квітня,
DeHavilland Dash 8 Q400, Air Baltic
15:15
6, 13, 20, 27 квітня, 4, 11, 18, 25 травня, 1, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 29 червня,
Boeing 737-800, Ryanair
15:20
пн з 01.04 до 26.08
AIRBUS I A330-300, Turkish Airlines
15:20
пт, нд з 31.03 до 25.08
Boeing 737-800, Turkish Airlines
15:20
пн, ср, чт з 01.04 до 26.08
Airbus A321, Turkish Airlines
15:20
ср, чт з 28.08 до 24.10
15:25
нд з 27.01 до 24.03
15:25
лише 13, 20 січня
15:25
лише 14, 19 січня
15:25
лише 2 березня
15:25
пн, сб з 21.01 до 30.03, крім 02.03
15:30
щоденно з 01.05 до 28.09
Boeing 737-800, Ryanair
15:35
вт до 26.03
Boeing 737-800, Ryanair
15:35
лише 31 березня
AIRBUS A321, Laudamotion
15:40
вт, чт з 05.02 до 28.03
Boeing 737-800, Ryanair
15:45
пт з 05.04 до 30.08
AIRBUS A320, Laudamotion
15:45
пн, ср з 01.04 до 28.08
AIRBUS A320, Lufthansa
15:50
20, 21, 25, 27, 28 січня, 7, 17, 20, 24, 27, 28 лютого, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13 березня,
AIRBUS A321, Lufthansa
15:50
лише 23, 24, 26 січня, 2, 3, 8, 9, 10, 14, 18, 21 лютого
AIRBUS A320, Lufthansa
15:50
лише 22, 29, 30, 31 січня, 1, 4, 5, 6, 12, 13, 15, 19, 22, 26 лютого, 5, 12, 19, 26 березня, 29 жовтня, 5 листопада
AIRBUS A319, Lufthansa
15:50
лише 1, 8, 15, 22, 29 березня, 1, 8 листопада
Canadair Regional Jet 900, Lot
15:50
20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31 січня, 1, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15 лютого,
Boeing 737-800, Ryanair
15:55
пт з 05.04 до 30.08
Boeing 737-800, Ryanair
16:00
нд до 24.03
AIRBUS A321, Lufthansa
16:00
лише 11, 25 лютого
Boeing 737-800, Ryanair
16:05
чт з 04.04 до 29.08
AIRBUS A320, Lufthansa
16:10
лише 23 лютого
Boeing 737-800, Ryanair
16:15
ср до 27.03
Bombardier CS300, Swiss
16:20
25 січня, 1, 8, 22 лютого, 1, 8, 15, 22, 29 березня, 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27 квітня, 3, 4, 10 травня,
AIRBUS A320, Swiss
16:20
лише 15 лютого
AIRBUS A320, Lufthansa
16:30
нд з 31.03 до 25.08
AIRBUS A320, Lufthansa
16:30
пн, пт з 01.04 до 26.08
AIRBUS A321, Lufthansa
16:30
вт, ср, чт з 02.04 до 29.08
AIRBUS A319, Lufthansa
16:30
сб з 06.04 до 31.08
AIRBUS A319, Brussels Airlines
16:30
пт, нд з 31.03 до 25.08
16:35
пт, нд до 29.03
AIRBUS A319, Brussels Airlines
16:35
пт, нд до 29.03
Boeing 737-800, Ryanair
16:50
чт з 04.04 до 29.08
Boeing 737-800, Ryanair
17:00
пт з 05.04 до 30.08
Boeing 737-800, Ryanair
17:20
вт з 02.04 до 27.08
Boeing 737-800, Ryanair
17:30
сб до 30.03
Boeing 737-800, Ryanair
17:35
сб до 30.03
AIRBUS A320, Lufthansa
17:35
щодня, окрім сб з 31.03 до 28.08
Boeing 737-800, Ryanair
17:45
ср до 27.03
Boeing 737-800, Ryanair
17:45
нд з 07.04 до 01.09
Embraer 195, Lot
17:55
20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 31 січня, 1, 2, 5, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18 лютого,
Embraer 190, Lot
17:55
лише 26, 27, 29 січня, 3, 4, 6, 7, 10, 11, 12, 19, 25 лютого
EMBRAER EMB 175, Lot
17:55
вт, чт, нд з 05.03 до 28.03, крім 07.03, 17.03, 24.03
18:00
щодня, окрім сб, нд до 29.03
Embraer RJ145, Роза Ветров
18:00
21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15 лютого,
Boeing 737-800, Ryanair
18:00
нд з 07.04 до 01.09
Embraer 195, Lot
18:00
31 березня, 1, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 30 квітня, 2 травня,
Boeing 737 MAX 8, Lot
18:00
2, 9, 16, 23 квітня, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 травня,
BOEING 737-800, Lot
18:00
лише 3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27 квітня, 1 травня, 7, 14, 21, 28 серпня, 4, 28 вересня, 3 жовтня
Boeing 737-800, Ryanair
18:15
вт, сб з 02.04 до 27.08
AIRBUS A320, Lufthansa
18:15
20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11 лютого,
AIRBUS A320, Lufthansa
18:15
лише 17, 24 лютого, 3, 10, 17, 24 березня, 27 жовтня, 3 листопада
Embraer RJ145, Роза Ветров
18:35
пт з 05.04 до 30.08, крім 03.05, 28.06
Boeing 737-800, Ryanair
18:45
пт з 05.04 до 30.08
19:00
пн, ср з 16.01 до 12.06
Embraer 195, Белавиа
19:05
24, 25, 26, 28, 30, 31 січня, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 лютого,
BOEING 737-500, Белавиа
19:05
лише 20, 21, 22, 23, 27, 29 січня, 3, 10, 17, 24 лютого, 3, 10, 17, 24 березня
19:15
1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27 квітня,
19:15
вт, ср, пт, нд з 15.01 до 29.03, крім 23.01
19:15
лише 13, 23 січня
19:25
24, 25, 26, 28, 30, 31 січня, 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20 лютого,
19:25
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 лютого,
19:25
пн, ср, чт, нд з 31.03 до 28.08
19:25
лише 14, 16, 17, 19, 21, 23 січня
19:25
пн до 25.03
19:25
чт з 24.01 до 28.03
19:25
ср, чт, сб, нд з 31.08 до 24.10
19:25
лише 28, 29, 30, 31 січня, 27, 28, 29, 30, 31 жовтня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 листопада
19:25
лише 17 січня
Boeing 737-800, Ryanair
19:25
ср з 03.04 до 28.08
19:25
28, 30 квітня, 2, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31 травня, 2, 4 червня,
19:30
21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
19:30
23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
19:30
31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 квітня,
19:30
20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 лютого,
19:30
20, 22, 24, 26, 27, 29, 31 січня, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23 лютого,
19:30
щоденно з 01.04 до 29.08, крім 19.05, 22.07
19:30
ср, нд з 16.01 до 27.03, крім 20.01, 23.01
19:30
лише 10 лютого, 27, 28, 29, 30, 31 жовтня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 листопада
19:30
20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31 січня, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15 лютого,
19:30
лише 15, 26, 28, 30 липня, 2, 4, 9, 11, 19 серпня
19:30
лише 31 березня, 19 травня, 22 липня
19:30
лише 15, 16, 17, 20, 21, 22 січня
19:30
лише 12, 16, 17, 18, 19, 22 січня
19:30
щоденно з 31.03 до 28.08
19:30
лише 29, 30 березня
19:30
лише 13, 20 січня
19:30
лише 12, 19 січня
19:30
щодня, окрім нд до 22.01
19:30
лише 13, 15, 20, 23 січня
19:30
ср до 27.03
19:30
лише 15, 16, 18, 23, 26 січня, 9 лютого
19:30
лише 12 вересня
19:30
лише 13, 17, 19, 28 січня, 2 лютого
19:30
лише 2 лютого
19:30
вт, пт з 04.06 до 27.09
19:30
лише 23 січня
BOEING 737-800, Air France
19:30
щоденно до 30.03
BOEING 737-800, Air France
19:30
31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 квітня,
Boeing 737, Air France
19:30
лише 15, 26, 28, 30 липня, 2, 4, 9, 11, 19 серпня
Boeing 737-900, Air France
19:30
лише 12 вересня
Boeing 737-800, Tap
19:30
лише 8, 9, 10, 15, 16, 17 січня
BOEING 737-800, Tap
19:30
щоденно до 30.03, крім 15.01, 16.01, 17.01
BOEING 737-800, Tap
19:30
ср, нд з 16.01 до 27.03
19:35
щоденно з 31.03 до 28.08
19:35
24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 лютого,
19:35
пн, пт до 29.03
19:35
20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
19:35
22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
19:35
щоденно до 23.01, крім 15.01, 17.01
19:35
лише 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21 січня
19:35
лише 19 лютого, 12 квітня
19:35
лише 9 жовтня
19:35
лише 12, 17 січня
19:35
лише 23 січня
Boeing 737, Tap
19:35
лише 8, 11, 12, 13, 16, 17 січня
BOEING 737-800, Tap
19:35
щоденно з 14.01 до 30.03, крім 16.01, 17.01
19:40
щоденно з 31.03 до 28.08, крім 19.05
19:40
24, 25, 26, 28, 29, 31 січня, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19 лютого,
19:40
щоденно з 22.01 до 30.03, крім 23.01
19:40
щоденно з 21.01 до 30.03, крім 23.01
19:40
лише 12, 14, 15, 21, 22 січня
19:40
лише 19 січня
19:40
ср, чт, пт, нд до 23.01, а ще 14.01, 15.01
19:40
щоденно до 23.01, крім 22.01
19:40
лише 19 травня
BOEING 737-800, Tap
19:40
щодня, окрім ср, нд з 17.01 до 30.03
19:45
щоденно з 31.03 до 28.08
19:50
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 22, 25, 28 квітня,
19:50
вт, ср, пт, нд до 20.03, крім 18.01
19:50
щодня, окрім нд з 24.01 до 30.03
19:50
вт, пт, сб з 02.04 до 30.08
19:50
лише 22, 24 березня
19:50
лише 12, 14, 19, 21, 22 січня
19:50
лише 31 березня
19:50
лише 26, 27, 29 березня
19:50
лише 15, 16, 17, 18, 23 січня
19:50
вт, ср, пт, сб з 16.04 до 29.05
19:50
лише 18 січня
19:55
20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16 лютого,
19:55
щоденно з 31.03 до 28.08
19:55
щоденно з 31.03 до 28.08
19:55
лише 30 березня
19:55
31 березня, 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27 квітня,
20:00
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 лютого,
20:00
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 квітня,
20:00
щодня, окрім ср з 24.01 до 29.03
20:00
2, 3, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 26, 27, 30 квітня, 1, 2, 3 травня,
20:00
лише 26, 28 квітня, 5 травня
20:00
щодня, окрім ср до 22.01
20:00
лише 8 лютого, 8 березня, 5 квітня, 31 травня, 2 серпня, 6 вересня, 4 жовтня
20:00
лише 3 травня
20:00
лише 5 липня
20:00
щодня, окрім пн, нд з 21.09 до 26.10
BOEING 737-500, Белавиа
20:05
щоденно з 31.03 до 28.08
20:05
пн, ср, нд з 27.01 до 27.03
20:05
вт, чт, сб з 17.01 до 30.03
20:05
щоденно з 31.03 до 28.08
20:05
лише 21, 26 січня, 2, 9, 16, 23 лютого, 2, 9, 16, 23, 30 березня
20:05
лише 12, 13, 14, 19, 20, 23 січня
20:10
щоденно з 31.03 до 28.08
20:10
ср, пт з 03.04 до 30.08
20:10
щоденно з 16.01 до 23.03, крім 20.01, 22.01, 23.01
20:10
22 січня, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 березня, 27, 28, 29, 30, 31 жовтня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 листопада,
20:10
вт до 26.03
20:10
18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30 травня, 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13 червня,
20:10
лише 12, 15, 20 січня
20:10
щодня, окрім ср, сб з 15.01 до 29.03
20:10
лише 14, 23 січня
20:10
31 березня, 1, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27 квітня,
Boeing 737-800, Ryanair
20:10
лише 31 березня
20:15
щодня, окрім ср, пт з 01.06 до 30.09
Boeing 737-800, Ryanair
20:15
пн, ср, пт, нд з 01.04 до 28.08
Boeing 737-800, Ryanair
20:20
вт, сб з 02.04 до 27.08
20:25
вт, сб, нд до 30.03
20:25
щоденно до 12.06, крім 19.05
20:30
пн, ср, пт з 01.05 до 27.09
20:30
1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27 квітня,
20:30
лише 31 березня, 12, 19, 21, 29 квітня, 23, 31 травня, 5 серпня
20:30
22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
20:30
щодня, окрім вт до 23.01
20:30
вт до 30.03, а ще 30.03
20:30
21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 лютого,
20:30
лише 14, 17, 18, 20 січня
Boeing 737-800, Ryanair
20:30
лише 31 березня
20:35
25, 26, 27, 28, 29, 30 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16 лютого,
20:35
пт, сб, нд до 23.01, а ще 21.01, 22.01, 23.01
20:35
2, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 30 квітня, 2, 3, 4 травня,
20:35
лише 15, 22 січня
20:35
вт з 29.01 до 26.03
DeHavilland Dash 8 Q400, Air Baltic
20:35
щодня, окрім сб до 29.03
20:40
20, 23, 27, 30, 31 січня, 3, 6, 7, 10, 13, 14, 17, 20, 21, 24, 27, 28 лютого, 2, 6, 7 березня,
20:40
22, 25, 27, 28, 29 січня, 1, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 22, 24, 25 лютого,
20:40
щоденно до 12.06
20:40
1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23 квітня,
20:40
24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 лютого,
20:40
лише 13, 15, 20, 21 січня
20:40
лише 12, 16, 24 січня
20:40
щодня, окрім вт, чт з 14.01 до 23.01
20:40
лише 31 травня
20:40
лише 12, 15, 17, 22 січня
DeHavilland Dash 8 Q400, Air Baltic
20:40
31 березня, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22 квітня,
BOEING 737-500, Air Baltic
20:40
2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26 червня,
BOEING 737-300, Iberia
20:40
20, 23, 24, 27, 30, 31 січня, 3, 6, 7, 10, 13, 14, 17, 20, 21, 24, 27, 28 лютого, 2, 6 березня,
AIRBUS A320, Austrian
20:40
лише 12, 19 січня
AIRBUS A319, Austrian
20:40
сб з 26.01 до 16.03
BOEING 737-800, Brussels Airlines
20:40
пн, вт, пт, нд з 14.01 до 29.03, крім 15.01, 20.01, 21.01
Boeing 737, Brussels Airlines
20:40
лише 11, 13, 15, 20, 21 січня
20:45
лише 30 березня, 22 липня
20:45
щоденно з 01.04 до 29.08, крім 06.04, 26.04, 04.05
20:45
лише 31 березня, 26 квітня, 4 травня
20:45
18, 19, 22, 27 квітня, 9, 19 травня, 5, 14, 25, 28 червня, 5, 11, 13, 14 липня, 16, 27 серпня, 1, 8, 10, 18 вересня,
20:45
20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 лютого,
20:45
лише 6 квітня
Boeing 737-800, Ryanair
20:45
пн з 01.04 до 26.08
20:55
24, 26, 29, 31 січня, 2, 7, 12, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 26, 28 лютого, 2, 5, 7, 9, 12 березня,
20:55
лише 28, 30 березня
20:55
щодня, окрім ср, нд до 30.03
20:55
1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27 квітня,
20:55
лише 12 січня, 5, 9 лютого, 23 травня
20:55
лише 22 січня
21:00
щоденно з 31.03 до 28.08
21:00
21, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31 січня, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 лютого,
21:00
щоденно до 30.03
21:00
лише 14, 15, 18, 20, 22, 23, 26 січня
21:00
щоденно до 30.03
Boeing 737-800, Ryanair
21:00
ср з 03.04 до 28.08
AIRBUS I A330-300, Turkish Airlines
21:00
щоденно до 30.03, крім 15.03, 22.03, 29.03
AIRBUS A330-200, Turkish Airlines
21:00
лише 15, 22, 29 березня
Boeing 737-800, Ryanair
21:05
нд до 24.03
Boeing 737-800, Ryanair
21:05
ср до 27.03
Boeing 737-800, Ryanair
21:05
чт до 28.03
AIRBUS A320, Air Malta
21:05
вт з 02.04 до 27.08
21:10
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737-800, Ryanair
21:15
пн, пт до 31.03, а ще 31.03
Boeing 737-800, Ryanair
21:15
нд до 24.03
Boeing 737-800, Ryanair
21:25
сб до 30.03
Boeing 737-800, Ryanair
21:25
пн, пт до 29.03
Boeing 737-800, Ryanair
21:25
чт з 02.05 до 26.09
AIRBUS I A330-300, Turkish Airlines
21:25
щоденно з 31.03 до 28.08
Embraer 190, Georgian Airways
21:30
щодня, окрім ср, нд з 01.04 до 29.08
AIRBUS A321, Laudamotion
21:30
сб з 02.02 до 30.03
Boeing 737-800, Ryanair
21:40
пн, ср, пт до 29.03
AIRBUS A320, Air Astana
21:40
вт, чт, сб, нд до 30.03, крім 17.03
AIRBUS A321, Air Astana
21:40
лише 17 березня
AIRBUS A320, Air Astana
21:50
ср до 27.03
Boeing 737-800, Ryanair
21:55
нд до 31.03
AIRBUS A320, Air Astana
21:55
пт до 29.03
Embraer 190, Air Astana
21:55
пн до 25.03
Boeing 737-800, Ryanair
22:00
нд до 24.03
Boeing 737-800, Ryanair
22:00
пн до 25.03
AIRBUS A320, Air Astana
22:05
31 березня, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27 квітня,
AIRBUS A320, Laudamotion
22:05
вт з 02.04 до 27.08
Boeing 737-800, Ryanair
22:25
пн, ср, пт до 29.03
Boeing 737-800, Ryanair
22:30
нд з 07.04 до 01.09
AIRBUS A320, Air Malta
22:45
пт до 29.03
Boeing 737-800, Ryanair
22:55
вт, сб з 02.04 до 27.08
BOEING 737-800, El Al
22:55
31 березня, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 28 квітня,
AIRBUS A320, Air Astana
23:05
пн, ср, пт з 01.04 до 28.08, крім 10.04, 06.05
Embraer 190, Air Astana
23:05
лише 10 квітня, 6 травня, 9, 16, 23 вересня, 28, 30 жовтня, 1, 4, 6, 8 листопада
AIRBUS A320, Qatar Airways
23:10
щоденно до 30.03
Boeing 737, Emirates
23:15
щоденно до 31.01
Boeing 737 MAX 8, Emirates
23:15
щоденно з 01.02 до 30.03
Boeing 737-800, Flydubai
23:15
щоденно до 31.01
Boeing 737 MAX 8, Flydubai
23:15
щоденно з 01.02 до 30.03
BOEING 737-800, El Al
23:20
чт, нд до 24.03, крім 10.02
BOEING 737-800, El Al
23:20
лише 28 березня
BOEING 737-800, El Al
23:35
лише 10 лютого
AIRBUS A320, Qatar Airways
23:40
лише 31 березня
AIRBUS A320, Qatar Airways
23:40
щоденно з 01.04 до 29.08
Розклад літаків по аеропорту Бориспіль