ПошукПоштаКартиМаркетНовиниСловникиВідеоЗображення
Увійти
Регіон: Ричмонд
Точний розклад літаків, поїздів, електричок і автобусів.

Розклад літаків в аеропорту Iм. Ігоря Сікорського (Жуляни). Відправлення

+380 (44) 585-72-54, 0 900 31 6571, 657 Украина, Киев, Воздухофлотский просп., довідкова інформація
Відправлення
київський час
рейс (показати ті, що пішлиприховати ті, що пішли)Iм. Ігоря Сікорського (Жуляни)дні курсування
BOEING 737-800, Pegasus
01:35
щоденно до 31.03, крім 06.01, 23.01, 24.01
AIRBUS A320, Pegasus
01:35
лише 6, 23, 24 січня
BOEING 737-800, Pegasus
02:40
щоденно з 01.04 до 29.08
BOEING 737-800, Pegasus
02:55
пн, вт, чт, сб з 01.04 до 29.08
AIRBUS A320, Vueling airlines
04:05
ср, сб, нд з 31.03 до 28.08
BOEING 737-300, Белавиа
05:00
щоденно до 30.03, крім 01.01
Boeing 737, Etihad Airways
05:00
вт, чт, сб до 30.03, крім 01.01
AIRBUS A318/319/320/321, Alitalia
05:20
14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 2, 3, 4 січня,
AIRBUS A320, Alitalia
05:20
щодня, окрім сб з 01.04 до 29.08
AIRBUS A318/319/320/321, Delta Airlines
05:20
14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 2, 3, 4 січня,
AIRBUS A320, Delta Airlines
05:20
щодня, окрім сб з 01.04 до 29.08
AIRBUS A320, Etihad Airways
05:20
14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 грудня, 2, 3, 4 січня,
BOEING 737-300, Белавиа
05:55
щоденно з 31.03 до 28.08
Boeing 737 MAX 8, Lot
06:00
лише 7, 14, 28 січня
BOEING 737-400, Lot
06:00
лише 28, 30 листопада, 1, 14, 18, 20 грудня, 3 січня
BOEING 737-800, Lot
06:00
лише 18 січня, 1, 4, 11, 18, 25 лютого, 4, 11, 18, 25 березня
Embraer 195, Lot
06:00
15, 19, 21, 24, 27, 28, 29, 31 грудня, 2, 4, 5, 8, 9, 15 січня, 2, 8, 9, 15, 16, 22 лютого,
EMBRAER EMB 175, Lot
06:00
лише 5, 12, 17, 22, 26 грудня
Embraer 190, Lot
06:00
10, 11, 12, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31 січня, 5, 6, 7, 12, 13 лютого,
AIRBUS A320, Wizz Air
06:00
пн, ср, пт до 29.03
AIRBUS A320, Wizz Air
06:00
вт, сб до 30.03
Embraer 195, Lot
06:05
щоденно з 31.03 до 28.08
Canadair Regional Jet 900, Lot
06:05
пн, ср, пт з 01.04 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
06:10
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
06:10
31 березня, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 квітня,
AIRBUS A320, Wizz Air
06:10
19, 20, 23, 26, 27, 30 грудня, 2, 3, 6, 10, 13, 17, 24, 31 січня, 7, 14, 21, 28 лютого, 7, 14 березня,
AIRBUS A320, Wizz Air
06:15
пн, пт з 17.12 до 11.01
AIRBUS A320, Wizz Air
06:20
вт, чт, сб до 30.03, крім 06.12, 13.12, 25.12
AIRBUS A320, Wizz Air
06:35
вт, сб з 02.04 до 27.08
AIRBUS A320, Wizz Air
07:00
вт, сб до 30.03
AIRBUS A320, Wizz Air
07:10
вт, сб з 02.04 до 27.08
AIRBUS A320, Wizz Air
07:10
14, 16, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30 грудня, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 13, 18, 20 січня,
AIRBUS A320, Wizz Air
07:25
пн до 25.03
AIRBUS A320, Wizz Air
07:30
31 березня, 1, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29 квітня,
EMBRAER EMB 175, Lot
08:40
21, 22, 24, 27, 28, 29, 31 грудня, 3, 4, 5, 7, 18, 21 січня, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 лютого,
Embraer 195, Lot
08:40
лише 26 грудня
Embraer 170, Lot
08:40
лише 2, 11, 14, 25, 28 січня, 21, 27 лютого
Embraer 190, Lot
08:40
вт, ср, чт, сб з 08.01 до 31.01
AIRBUS A320, Wizz Air
09:00
пт до 29.03
AIRBUS A320, Wizz Air
09:00
нд до 24.03
AIRBUS A320, Wizz Air
09:15
ср, нд з 31.03 до 28.08
BOEING 737-300, FlexFlight
09:20
чт, нд до 28.03
BOEING 737-300, FlexFlight
09:20
ср, сб до 30.03
AIRBUS A320, Wizz Air
09:20
ср, нд до 27.03
BOEING 737-300, Yan Air
09:20
ср, сб до 30.03
AIRBUS A320, Wizz Air
09:25
пн, ср до 27.03, крім 31.12
AIRBUS A320, Ernest Airlines
09:30
лише 23, 26, 30 березня
AIRBUS A320, FlexFlight
09:30
вт, пт до 29.03
09:50
14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28 грудня, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14 січня,
AIRBUS A320, Wizz Air
09:50
пн, ср, пт до 29.03
10:00
14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28 грудня, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14 січня,
AIRBUS A320, Wizz Air
10:05
пн, пт з 01.04 до 26.08
AIRBUS A320, Wizz Air
10:10
вт, сб з 02.04 до 27.08
AIRBUS A320, Wizz Air
10:20
щодня, окрім вт, сб з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Ernest Airlines
10:30
вт, сб з 02.04 до 27.08
AIRBUS A320, Ernest Airlines
10:40
лише 3, 7, 10, 14 грудня
10:50
сб до 30.03, крім 22.12, 29.12, 05.01
AIRBUS A320, Wizz Air
10:55
пн, пт з 01.03 до 29.03
AIRBUS A320, Wizz Air
10:55
вт, чт, сб з 02.03 до 30.03
11:00
сб до 30.03, а ще 23.12, 30.12
AIRBUS A320, Wizz Air
11:25
вт, сб з 02.04 до 27.08
11:30
вт, ср, пт до 29.03, крім 01.01
AIRBUS A319, Ernest Airlines
11:30
15, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 29, 31 грудня, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 19 січня,
AIRBUS A320, Wizz Air
11:35
14, 17, 19, 21, 24, 26, 28, 31 грудня, 2, 4, 7, 9, 11, 14, 18, 21, 25, 28 січня, 1, 4 лютого,
AIRBUS A320, Wizz Air
11:45
31 березня, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22 квітня,
AIRBUS A320, Wizz Air
11:50
лише 31 грудня
AIRBUS A320, Ernest Airlines
12:10
пн, ср, пт з 17.12 до 29.03, крім 31.12
AIRBUS A320, Wizz Air
12:10
вт, сб до 30.03, крім 25.12
AIRBUS A320, Wizz Air
12:15
чт до 28.03
AIRBUS A320, Wizz Air
12:20
нд з 16.12 до 24.03
12:30
вт, ср, пт з 02.04 до 30.08
AIRBUS A320, Ernest Airlines
12:30
лише 23, 30 грудня, 6, 13, 20 січня
AIRBUS A320, FlexFlight
12:30
нд до 24.03
AIRBUS A320, Wizz Air
12:45
нд до 24.03
AIRBUS A320, Wizz Air
13:00
ср, пт до 29.03
AIRBUS A320, Wizz Air
13:00
пн, чт до 28.03
AIRBUS A320, Wizz Air
13:10
щодня, окрім вт, сб до 29.03
AIRBUS A320, Wizz Air
13:10
щоденно з 31.03 до 28.08
BOEING 737-800, Pegasus
13:30
пн, ср, пт, нд з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
13:35
15, 18, 20, 22, 27, 29 грудня, 1, 3, 5, 8, 12, 15, 19, 22, 26, 29 січня, 2, 5, 9, 12 лютого,
BOEING 737-800, Pegasus
13:40
вт, пт, нд до 29.03
AIRBUS A320, Wizz Air
13:55
ср, нд з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
13:55
чт з 04.04 до 29.08
AIRBUS A320, Wizz Air
14:05
ср, нд з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
14:05
нд до 24.03
BOEING 737-300, Белавиа
14:15
щоденно з 03.12 до 30.03
AIRBUS A320, Wizz Air
14:15
пн, ср, пт з 01.04 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
14:20
вт, чт, сб з 02.04 до 29.08
14:30
ср, нд до 01.05
AIRBUS A320, Wizz Air
14:30
ср до 27.03
AIRBUS A320, Wizz Air
14:40
ср, нд з 03.03 до 27.03
AIRBUS A320, Wizz Air
14:40
пн, пт до 29.03
AIRBUS A320, Wizz Air
14:55
пн, пт з 01.04 до 26.08
AIRBUS A320, Wizz Air
14:55
ср, нд з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
15:00
пн, пт з 01.04 до 26.08
AIRBUS A320, Wizz Air
15:05
чт з 04.04 до 29.08
BOEING 737-300, Белавиа
15:15
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
15:30
вт, сб з 02.03 до 30.03
AIRBUS A320, Wizz Air
15:35
вт, чт, сб з 02.04 до 29.08
AIRBUS A320, Wizz Air
16:10
вт, сб з 02.04 до 27.08
AIRBUS A320, Wizz Air
16:10
нд з 16.12 до 24.03
AIRBUS A320, Wizz Air
16:10
вт, сб з 02.04 до 27.08
AIRBUS A320, Wizz Air
17:05
чт до 28.03
AIRBUS A320, Wizz Air
17:05
вт до 26.03, крім 25.12
AIRBUS A320, Wizz Air
17:20
сб до 30.03
Boeing 737, Ernest Airlines
17:30
18, 20, 22, 27, 29 грудня, 3, 5, 8, 10, 12, 15, 17, 19, 22, 29 січня, 5, 12, 19, 26 лютого, 5 березня,
AIRBUS A320, Wizz Air
17:30
14, 17, 19, 21, 24, 26, 28 грудня, 2, 4, 7, 9, 11, 16, 18, 23, 25, 30 січня, 1, 6, 8 лютого,
Boeing 737, Ernest Airlines
17:35
лише 26 січня, 2, 9, 16, 23 лютого, 2, 9, 16, 23, 30 березня
AIRBUS A320, Ernest Airlines
17:35
лише 15 грудня
AIRBUS A320, Wizz Air
17:45
лише 15, 22, 29 січня, 5, 12, 19, 26 лютого, 5, 12, 19, 26 березня
AIRBUS A320, Wizz Air
17:45
15, 17, 18, 22, 24, 25, 29 грудня, 1, 5, 7, 8, 12, 14, 19, 21, 26, 28 січня, 2, 4, 9 лютого,
AIRBUS A320, Wizz Air
17:45
лише 20, 27 грудня, 3, 10 січня
AIRBUS A320, Wizz Air
17:45
лише 15, 18, 22, 25, 29 грудня, 1, 5, 8, 12, 19, 26 січня, 2, 9, 16, 23 лютого, 2, 9, 16, 23, 30 березня
AIRBUS A320, Wizz Air
17:50
пт до 29.03, а ще 17.12, 24.12, 07.01
AIRBUS A320, Wizz Air
17:50
лише 20, 27 грудня, 3, 10 січня
BOEING 737-300, Белавиа
18:05
щоденно до 30.03
AIRBUS A320, Ernest Airlines
18:10
лише 3, 7, 10, 14 грудня
AIRBUS A320, Wizz Air
18:15
пн, ср, пт, нд з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
18:15
вт, сб з 02.04 до 27.08
AIRBUS A319, Ernest Airlines
18:25
15, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 29, 31 грудня, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 19 січня,
AIRBUS A320, Wizz Air
18:25
чт з 04.04 до 29.08
AIRBUS A320, Wizz Air
18:25
чт з 04.04 до 29.08
AIRBUS A320, Wizz Air
18:25
пн, пт до 29.03
AIRBUS A320, Wizz Air
18:35
вт, чт, сб, нд з 31.03 до 27.08
AIRBUS A320, Wizz Air
18:35
пн, ср, пт з 01.04 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
18:40
пн, ср, пт, нд з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
19:00
ср, нд до 27.03
BOEING 737-300, Белавиа
19:05
щоденно з 31.03 до 28.08
AIRBUS A320, Wizz Air
19:25
пт до 29.03
AIRBUS A320, Wizz Air
19:25
нд до 24.03
AIRBUS A320, Wizz Air
19:30
лише 15, 18, 22, 25, 29 грудня, 1, 5, 8, 12, 19, 26 січня, 2, 9, 16, 23 лютого, 2, 9, 16, 23, 30 березня
AIRBUS A320, Wizz Air
19:30
чт з 20.12 до 28.03
AIRBUS A320, Ernest Airlines
19:40
пн, ср, пт з 17.12 до 29.03, крім 31.12
AIRBUS A320, Wizz Air
19:40
пн, пт з 01.04 до 26.08
AIRBUS A320, Wizz Air
19:40
ср до 27.03
19:50
14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28 грудня, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14 січня,
AIRBUS A320, Ernest Airlines
19:55
лише 23, 30 грудня, 6, 13, 20 січня
20:00
14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28 грудня, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14 січня,
20:30
лише 16, 22, 23, 29, 30 грудня, 5, 13, 20, 27 січня, 3, 10, 17, 24 лютого, 3, 10, 17, 24 березня
20:40
нд до 24.03, крім 06.01
20:40
лише 22, 29 грудня, 5 січня
AIRBUS A320, Wizz Air
21:30
сб до 30.03, крім 09.02, 16.02, 23.02
AIRBUS A320, Wizz Air
21:30
вт з 01.01 до 26.03
AIRBUS A320, Wizz Air
21:30
нд з 16.12 до 24.02
AIRBUS A320, Wizz Air
22:35
сб до 30.03
AIRBUS A320, Wizz Air
22:45
лише 18, 25 грудня, 1, 8 січня
AIRBUS A320, Wizz Air
23:15
пн, пт до 29.03
EMBRAER EMB 175, Lot
23:40
20, 23, 27, 30 грудня, 3, 6, 17, 20, 31 січня, 3, 7, 10, 14, 17, 21, 24, 28 лютого, 3, 7, 10 березня,
Embraer 170, Lot
23:40
лише 10, 13, 24, 27 січня
Розклад літаків по аеропорту Iм. Ігоря Сікорського (Жуляни)