ПошукПоштаКартиМаркетНовиниВідеоЗображення
Увійти
Регіон: Ричмонд
Точний розклад літаків, поїздів, електричок і автобусів.
Загальна інформаціяСхеми вагонівСхеми вагонів поїзда Skoda

Схеми вагонів поїзда Skoda

  З 2012 року територією України курсують швидкісні двоповерхові електропоїзди класу «Інтерсіті». Поїзди виробництва компанії Skoda Vagonka (серії EJ 675) зараз експлуатуються державним підприємством «Українська залізнична швидкісна компанія».

  Максимальна швидкість електропоїзда — 160 км/год, середня — 100 км/год. У складі поїзда прямує 6 вагонів із місцями для сидіння першого і другого класів. Місця першого класу займають другі поверхи вагонів 1 і 6 (по 23 місця у вагоні, разом 46 у поїзді). Місця другого класу розташовано у вагонах 2, 3, 4, 5 і на перших поверхах вагонів 1 і 6. В одному з вагонів є буфет.

  У головних вагонах є місця для пасажирів із обмеженими фізичними можливостями та туалет, пристосований для потреб таких пасажирів і оснащений кнопкою екстренного виклику. Вхід у ці вагони обладнано висувним пандусом.

  Більшість місць другого класу розташовано попарно лицем один до одного, утворюючи блок із чотирьох крісел. У кожному блоці місць є привіконний столик (що за размірами швидше нагадує полицю, так що розраховувати попрацювати за ним у дорозі не варто — навіть невеликий ноутбук на нього навряд чи поміститься). Під кожним столиком є по дві розетки для підзаряджання мобільних пристроїв. Крім того, у деяких вагонах другого класу є блоки бічних місць (спиною до вікна) та кілька місць без сусідніх крісел.

  Місця першого класу розташовано як по два, так і по одному в ряду.

  У вагонах передбачено безпровідне підключення до інтернету (проте на практиці скористатися цією послугою частенько буває проблематично). Багаж можна розмістити на полицях над сидіннями або під сидінням. Спеціальні місця для габаритного багажу (такого як стандартні валізи на коліщатках) у вагонах не передбачено.

  Палити в цьому поїзді, як і в усіх потягах Українських залізниць, заборонено, тому місць для паління у вагонах не передбачено.


  Нижче подано схеми вагонів швидкісного поїзда Skoda. Вони допоможуть вам вибрати зручне місце — на другому поверсі чи на першому, біля вікна або біля проходу, за ходом руху чи навпаки, а подорожуючим першим класом — зі столиком посередині або без нього.
  Вагон 1

  1 поверх — місця другого класу, 2 поверх — місця першого класу


  На першому поверсі першого вагона є 4 місця для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями і спеціальний туалет для них. Вхід у вагон оснащено пандусом.  Вагони 2, 3, 4

  1 і 2 поверхи — місця другого класу


  Усі місця розташовано по два лицем один до одного, за винятком місць:
  — 75, 78, 119, 122 — місця «без сусіда»;
  — 1–5 і 58–62 — бічні місця, розміщені спиною до вікна.


  Вагон 5

  1 і 2 поверхи — місця другого класу

  На першому поверсі вагона 5 розміщено буфет. В іншому розташування місць таке ж, як у вагонах 2, 3, 4.  Вагон 6

  1 поверх — місця другого класу, 2 поверх — місця першого класу

  На першому поверсі 6 вагона є 4 місця для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями і спеціальний туалет для них. Вхід у вагон оснащено пандусом.  Нумерація вагонів починається з голови поїзда.