ПошукПоштаКартиМаркетНовиниВідеоЗображення
Увійти
Регіон: Вашингтон
Точний розклад літаків, поїздів, електричок і автобусів.
Загальна інформаціяСхеми вагонівСхеми вагонів поїзда Hyundai

Схеми вагонів поїзда Hyundai

  З 2012 року територією України курсують швидкісні електропоїзди класу «Інтерсіті+» виробництва компанії Hyundai Rotem (серія HRCS2). Поїзди експлуатуються державним підприємством «Українська залізнична швидкісна компанія».

  Електропоїзд «Інтерсіті+» розвиває швидкість до 160 км/год. У складі поїзда є вагони першого і другого класів із місцями для сидіння. Вагони першого класу — 2, 5, 8; другого — 1, 3, 4, 6, 7, 9. Загальна кількість місць для сидіння у поїзді — 579. В одному із вагонів другого класу є буфет.

  Пасажирське місце має регульовану спинку крісла, індивідуальне освітлення, відкидний або привіконний стіл, відкидну опору для ніг, підстаканник. Невеликий багаж можна розмістити на верхніх полицях, для об'ємних і важких валіз передбачено спеціальні багажні шафи біля дверей.

  У дорозі можна зарядити мобільний телефон, ноутбук або планшет, підключивши їх до електромережі. Для цього у вагонах другого класу встановлено по дві розетки через кожен ряд (під вікном), з обох боків вагона, а у вагонах першого класу розетки розташовано під підлокітником кожного місця. Крім цього, передбачено безпровідне підключення до інтернету, але доступний він зараз лише на маршрутах із Києва у Дніпропетровськ та Запоріжжя і назад. Пасажирам, що подорожують першим класом, доступ в інтернет надається безкоштовно. Пасажири вагонів другого класу можуть скористатися цією послугою, придбавши у провідника спеціальну картку з кодом доступу до Wi-Fi-мережі.

  Паління в поїздах «Інтерсіті+», як і в усіх потягах Української залізниці, заборонене, тому місць для паління у вагонах не передбачено.


  Нижче представлено схеми вагонів швидкісного поїзда «Інтерсіті+». Вони допоможуть вам вибрати зручне місце — біля вікна або проходу, за напрямком руху або навпаки. А для тих, хто подорожує сім'єю або дружною компанією — спеціальні поєднані блоки крісел із столиком посередині.  Вагон 1 (вагон другого класу)

  У вагонах другого класу крісла розташовано по два в одному ряду і по три в ряду навпроти. Один ряд крісел встановлено за напрямком руху, інший розміщено у зворотному напрямку.

  У першому вагоні є два місця для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями і туалет, пристосований для потреб таких пасажирів та оснащений кнопкою екстреного виклику. Вхід у перший вагон обладнано висувним пандусом.  Вагони 2, 5, 8 (вагони першого класу)

  У вагонах першого класу крісла розташовано по два у два ряди. Частина крісел встановлена за напрямком руху, частина розміщена у зворотному напрямку.

  У складі поїзда 3 вагони першого класу по 56 місць кожен.  Вагон 3 (вагон другого класу)

  У третьому вагоні з 51 місцем для сидіння є і буфет.  Вагони 4, 6, 7 (вагони другого класу)

  У складі поїзда 6 вагонів другого класу, загальна кількість місць у яких — 411.  Вагон 9 (вагон другого класу)

  Для маршрутів із невеликим пасажиропотоком може використовуватися скорочений склад поїзда, сформований тільки з шести вагонів.