ПошукПоштаКартиМаркетНовиниВідеоЗображення
Увійти
Регіон: Ричмонд
Точний розклад літаків, поїздів, електричок і автобусів.
Про сервісДопомога

Допомога

  1. Функції пошукового рядка і пошук маршруту

  Ключовим елементом сервісу «Яндекс.Розклади» є верхній пошуковий рядок. Він допомагає знайти маршрут із точки А в точку Б. Ви можете як зазначати дату, так і не зазначати — у такому разі пошук буде виконано на сьогоднішній день. Режим «на всі дні» дозволяє знайти всі можливі варіанти маршруту, проте у цьому випадку ви можете не побачити ціни і варіанти з пересадками.

  Дати поїздки ви можете ввести вручну або натиснути на кнопку із зображенням календаря і вибрати потрібні вам дні кліком миші.

  Вибір виду транспорту в пошуковому рядку може спростити вам пошук. Якщо ви не вибрали транспорт заздалегідь — не страшно, пошук буде виконано в режимі «усі види транспорту», а вибрати потрібний вид транспорту можна буде за допомогою фільтрів праворуч у результатах пошуку.

  Кнопка із зображенням двох стрілок між полями «звідки» і «куди» міняє значення цих полів місцями, що зручно для пошуку зворотного маршруту.

  Вибір вкладки «Купити авіаквиток» дозволяє підбирати дешевші авіаквитки, що враховують пересадки, спеціальні пропозиції та можливі знижки при маршруті «туди і назад».

  2. Робота з результатами пошуку

  Результати пошуку за замовчуванням сортовані за часом відправлення. Для всіх рейсів зазначено час відправлення і прибуття (час за замовчуванням завжди місцевий), початкова і кінцева точка, перевізник, час у дорозі. Для більшості маршрутів зазначено також номер рейсу, модель транспортного засобу, ціна на одного дорослого пасажира.

  Якщо ви хочете переглянути можливості зворотного шляху, виберіть функцію «Знайти рейси назад» (посилання під заголовком пошукової видачі) чи натисніть кнопку з двома стрілками в пошуковому рядку і здійсніть новий пошук.

  Ви можете уточнити результати пошуку за допомогою фільтрів праворуч, які допоможуть вам підібрати рейс за потрібними параметрами: наприклад, за видом транспорту, за наявностю квитків, за часом відправлення і прибуття тощо.

  Якщо прямих рейсів немає або їх менше 3, сервіс запропонує вам варіанти з пересадками. У цьому випадку, щоб працювати з конкретним варіантом, треба натиснути кнопку «Показати рейси» під іконками видів транспорту.

  3. Пошук авіаквитків

  Для пошуку і вибору авіаквитків є спеціалізований сервіс «Яндекс.Авіаквитки». Потрапити на нього можна як безпосередньо за його адресою, так і через результати пошуку з Яндекс.Розкладів. Натиснувши кнопку з ціною авіаквитка біля знайденого рейсу, ви автоматично перейдете на Яндекс.Авіаквитки.

  За допомогою цього сервісу ви можете шукати авіаквитки в один бік і «туди і назад», на прямі рейси і рейси з пересадками, на регулярні та чартерні рейси. Сервіс видає результати у відсортованому за ціною вигляді. Сервіс дозволяє також вибирати квитки потрібної авіакомпанії, задавати аеропорти прибуття і відправлення, час вильоту та прильоту.

  Ви можете відразу ж оформити квиток і купити його на сайті одного з офіційних партнерів сервісу. Купівля квитка на Яндекс.Авіаквитках не відрізняється від звичної процедури купівлі квитка на Яндекс.Розкладах: ви підтверджуєте свій вибір на проміжній сторінці і потім переходите на відповідну сторінку сайту партнера для введення паспортних даних і оплати квитка. Ми домовляємося з нашими партнерами про те, що вони гарантують високий рівень обслуговування для користувачів Яндекс.Авіаквитків, тому ви можете довіряти їм.

  Пересадки з одного виду транспорту на інший (наприклад, з літака на поїзд) потрібно шукати на Яндекс.Розкладах. Також краще користуватися Яндекс.Розкладами, якщо ви просто хочете дізнатися, «що сьогодні після 10 вечора летить або їде в Київ (Москву, Львів, Харків тощо) і скільки це коштує».

  4. Інші можливості головної сторінки сервісу «Яндекс.Розклади»

  Крім пошукового рядка, який є завжди, на головній сторінці Яндекс.Розкладів є ще ряд інших функцій. Залежно від міста, з якого ви дивитеся сервіс, вам можуть бути доступні блоки:

  — «Напрями приміських поїздів» із схемами і можливістю подивитися актуальний розклад по будь-якій станції вашого регіону;

  — «Розклад вокзалів» із розкладом вокзалів вашого міста (як поїздів міжміського сполучення, так і приміських поїздів);

  — «Розклад автовокзалів» із розкладом автовокзалів вашого міста;

  — «Табло аеропортів» з онлайн-табло (або розкладом) аеропортів вашого міста або найближчого великого міста;

  — «Пошук рейсу» із можливістю знайти актуальний розклад потрібного вам рейсу. Пошук здійснюється як за цифрами, так і за комбінацією букв і цифр («PS 58») і за назвою фірмового поїзда («Севастополь»);

  — «Пошук станції», який дозволяє вам максимально швидко перемкнутися на розклад потрібної вам станції, якщо вона далеко від вашого міста.

  Також ви завжди можете звернутися в «Довідку» — розділ, у якому містяться інші корисні функції сервісу: мобільна версія, інформація про мобільні програми, віджети, інформери тощо.

  Для деяких міст, у яких є тільки один вокзал/аеропорт, його розклад за замовчуванням відкрито на головній сторінці Яндекс.Розкладів.

  5. Як купити квиток

  На сторінці результатів пошуку у правих колонках, як правило, можна бачити ціну квитка на літак або поїзд і кількість вільних місць. Натиснення кнопки «Купити» приведе вас на сторінку з докладнішою інформацією про ціну і місця на конкретний рейс.

  Наступний крок — вибір категорії квитка і кількості пасажирів.

  Після вибору всіх параметрів натиснення кнопки «Купити» приведе вас на сторінку офіційного партнера сервісу «Яндекс.Розклади», де ви зможете оформити потрібний вам квиток, заплативши за нього зручним вам чином.

  6. Як дивитися табло міста і вокзалу/аеропорту

  На головній сторінці сервісу «Яндекс.Розклади» ви можете бачити список вокзалів та аеропортів вашого міста. Ви можете або вибрати праворуч конкретний аеропорт/вокзал, або змінити місто.

  Ви можете також змінити час, у якому зазначається відправлення/прибуття рейсів — на київський, на час міста, що переглядається, або на час вашого міста.

  Розклад по станції буває трьох видів: табло, розклад на конкретний день і розклад на всі дні. У режимі табло ви можете побачити тільки ті рейси, які очікуються на станції у цей момент, а також, якщо дозволяють дані від постачальника, поточний статус і запізнення в реальному часі.

  Ви можете також подивитися розклад по станції на поточний день або на будь-який день (натисненням на календар) — тоді ви побачите тільки ті поїзди, які очікуються на станції у вибраний день.

  У режимі «на всі дні» ви можете побачити всі поїзди, які проходять через вибрану станцію, із днями їх курсування.

  За допомогою лінійки-слайдера у верхній частині блоку розкладів у всіх режимах ви можете вибирати потрібний вам проміжок часу.

  7. Блок «Приміські поїзди» і напрями

  У тих регіонах, де в сервісу «Яндекс.Розклади» є дані щодо руху приміських поїздів, ви можете скористатися блоком «Приміські поїзди». Пошук потрібного рейсу здійснюється за напрямами: або через пошук маршруту в пошуковому рядку, або через вибір потрібної станції на схемі напряму або в алфавітному списку.

  Ми рекомендуємо також прочитати Угоду користувача сервісу «Яндекс.Розклади».