ПошукПоштаКартиМаркетНовиниВідеоЗображення
Увійти
Регіон: Ричмонд
Точний розклад літаків, поїздів, електричок і автобусів.

Про сервіс

Яндекс.Розклади — сервіс, який допомагає дізнаватися актуальний розклад літаків, поїздів, електричок та автобусів.

Яндекс.Розклади підкажуть вам, яким транспортом можна добратися «із пункту А в пункт Б» і як зробити це швидше, навіть якщо між вибраними пунктами немає прямого сполучення.

Якщо поряд із потрібним вам літаком або поїздом є посилання «Купити», то ви можете відразу ж розпочати оформлення квитка та оплатити його на сайті одного з наших офіційних партнерів.

Також ви можете пошукати дешевший авіаквиток за допомогою вкладки «Купити авіаквиток», на яку можна потрапити як із головної сторінки Яндекс.Розкладів, так і через окрему адресу ticket.yandex.ua.

Принципова відмінність цього підрозділу від основних розділів сервісу Яндекс.Розклади в тому, що ми розглядаємо пропозиції всіх наших партнерів — як агентств, так і авіаперевізників — і видаємо результати у відсортованому за ціною вигляді. Крім того, за допомогою розділу «Купити авіаквиток» можна купити квиток не лише в один бік, але й «туди і назад», а також придбати квитки на рейси з пересадками.

Якщо вам потрібно зустріти рейс або вчасно встигнути в аеропорт — скористайтеся опціями «Табло» або «Пошук рейсу». Вибравши аеропорт, ви можете побачити час вильоту або прибуття рейсу за розкладом та зміну часу в разі його затримки. Щоб дізнатися, куди і коли прибуває потрібний вам рейс, наберіть його номер у рядку «Пошук рейсу».

Сервіси «Літачки» і «Паровозики» допоможуть стежити за літаками та поїздами, які зараз у дорозі.